Tipy

Zázrak na rty

20160408_115042 Já nesnáším, když mám od něčeho zapatlanou pusu, bohatě si vystačím s těmi fousy, které si vytvořím pokaždé, když jím čokoládu… Nepoužívám ani lesky na rty, protože si přijdu „opatlaná“. Navíc mastnota a pocit ulepení není jediný problém, vadí mi rovněž kolikrát i dost umělé a přeslazené vůně, prostě nic pro mě!

Jenže i já mám občas suché rty nebo dokonce prasklý koutek a musím to nějak řešit…

Naštěstí mám ověřený prostředek na to jak si rychle poradit a tím je Balzám na rty od firmy Saloos.

Veškerou kosmetiku, kterou recenzuji nejdříve pečivě vyzkouším na sobě a pak teprve přistupuji k recenzi, takže začnu osobním příkladem, kdy jsem zjistila, že zrovna tenhle balzám je výjimečný:

Nedávno jsem byla u zubaře. Sadisticky mě držel v křesle hodinu a půl (!!!) s dokořán otevřeným tlamištěm. Kromě ztráty nervů, pěti tisíc (je tohle normální cena za velké vyvrtání zubu, vyčištění kanálků a udělání bílé plomby?) a traumatu jsem si odnesla i prasklý koutek úst. Byla jsem pěkně otrávená. S koutky problémy nemívám, ale když už ano, tak je to záležitost na jeden-dva týdny… V průběhu dní byl koutek spíše horší než lepší a já byla čím dál tím více otrávenější. Pak jsem si vzpomněla na balzám. Výrobce o něm uvádí, že obsahuje rakytník řešetlákový a chrání a pečuje o pokožku rtů i popraskaných koutků. Dokonalé! Nedalo mi to a na noc jsem koutek pořádně promazala. Po probuzení jsem ihned zaznamenala znatelné zlepšení. S mazáním jsem pokračovala přes den a na noc. Když jsem se druhého dne vzbudila, koutek byl zhojený…K tomu nemám, co dodat, ono to prostě funguje.

Na produktu mě kromě účinnosti zaujala i jeho zvláštní vůně. Na tu jsem byla velice zvědavá, protože v informacích uvádějí, že voní po vanilce a ta je mi v kosmetice strašně nepříjemná. Vůní jsem byla ale mile překvapená, protože je taková zvláštní jemná a nijak výrazně vanilková. Roztíratelnost prostředku je celkem dobrá. Je sice poněkud tužší, ale zase se hned nevyplýtvá.  V podstatě k němu mám jen jednu jedinou výtku, ale zato velkou.20160408_115056

Způsob balení je opravdu velice nešťastný. Balzám je umístěn v kalíšku a musí se tak nanášet prstem. Což není úplně jednoduché, když máte dlouhé nehty, což já mám a vždy mě hrozně rozčílilo, když se mi balzám dostal pod nehet. Navíc aplikace prstem vyžaduje, alespoň pro mou osobu, mít čisté ruce, což bohužel znemožňuje aplikování balzámu na ústa, když máte čas např. při jízdě v MHD.

 

Celkově jsem ale s balzámem velice spokojená a ráda ho doporučuji ostatním. Přesvědčila jsem se, že skutečně funguje nejen na prasklé koutky, ale především samozřejmě na suché rty, a i když mi balení nevyhovuje, tak mi to zase tolik nevadí, protože balzám stejně používám na noc, kdy nevnímám, že mám něco na puse.

 

Za poskytnutí produktu k recenzi děkuji firmě Saloos.

2 komentáře

 • Lucie

  Ahoj, článek je super, tyhle spolupráce mě celkem baví, když jsou správně provedeny.
  Tvůj popis a vyjadřování je fajn, na takové normální přívětivé úrovni, takže pro čtenáře žádný problém. 🙂 Balzám vypadá velice lákavě, ale balení mě úplně odrazuje.
  P.S.
  S blogem zažíváme nový začátek, tak bysme byli rádi, kdyby jsi tam zanechala nějaký support, pokud chceš, děkujeme
  Hezký zbytek dne
  http://mujzivotvpismenech.blogspot.cz/

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.