Osobně o sobě

Výhled do blízké budoucnosti

Poté, co jsem se předevčírem stihla veřejně zostudit, za což se velice stydím (i když na druhou stranu, těch článků vzniklo o hodně více. Že mi ven utekl jen jeden a jedna FB zpráva je celkem dobré skóre), rozhodla jsem se připravit seznam článků, které by měly v nejbližší době vyjít.

1. Reportáž z knižního veletrhu

– ano, dostavila jsem se jako skoro každý rok na veletrh Svět knihy 2016. Odvezla jsem si pár dojmů i věcí.

2. Viděla jsem film Viktor Frankenstein, na který jsem se dlouho chystala

– nelituji ani vteřiny (toho filmu), samo za sebe hovoří už jen to, že tam hraje James McAvoy

3. Chci vidět film Jak přežít single a opak se zeblít

–  na ukázku filmu jsem narazila náhodou. Zdá se mi naprosto stupidní a hrají tam herečky, které nemám ráda. Očekávám, že budu mít skvělou příležitost ho pořádně ztrhat, ale třeba překvapí.

4. Asi příští víkend se chystám do Býčí skály

– láska ke keltům mě přivedla k archeologii. Celý život toužím se do jeskyně podívat, ačkoliv už si vlastně nepamatuji proč. Nyní bude dočasně  zpřístupněna a já budu nedaleko, nesmím tam chybět

5. Časopis Pevnost uveřejnil seznam nejlepších pohádkových adaptací posledních let. Některé jsem viděla (Kráska a zvíře, Zloba – Královna černé magie, Popelka, Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic) a ve většině případů se mi moc líbily, takže musím vidět i zbytek (Lovec: Zimní válka, Jack a obři, Mocný vládce OZ, Čarovný les a údajně nevalnou Červenou Karkulku s Amandou Seyfreid a Kletbu bratří Grimmů zkouknu taky. Všechny filmy bych následně i ráda zrecenzovala.

 

 

4 komentáře

  • Kočkomilka Jana

    Kdybys někdy chtěla pokecat, s čímkoliv poradit nebo se jen vybrečet – klidně napiš mail, nebo můžeme jít do čajovny, kavárny asi ráda nemáš 🙂 I když tě neznám, líbí se mi, jak píšeš (i když s těmi kastracemi a tak bychom se asi dokázala bavit jak dva dutohlavové)… Prostě jsem si tě oblíbila a ráda bych ti nějak pomohla. A pokud ti bude stačit fyzická vrba, čajík (nevím, jak seš na tom s kočkama), tak ti ráda nabídnu své služby (a POZVU TĚ!)

    • Antea

      Moc děkuju za nabídku, ještě se pokusím to nějak „dát“ sama, ale jsem ráda, že kdyžtak můžu někoho požádat o nezaujatý pohled na věc. Ještě jednou moc dík 🙂

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.