antea.blog.cz

Veselé prožití svátků velikonočních

Veselé prožití svátků Velikonočních si přeje spousta lidí, ale jak jsem je prožilá já, to se jen tak nezažije:-)
Dopoledne nestálo za nic, ale to odpoledne. Odpoledne jsme klasicky jako každé Velikonoce razili k babičce a dědovi, letos poprvé naším autem :-)) V nepříjemné předtuše, že by rodina mamčiny ségry už dorazila jsem si projistotu vystoupila na opačné straně silnice – dobře jsem udělala. Pomlázkou jsem zamávala mužskému osazenstvu pergoly a s úsměvem sledovala, jak bratránek okamžitě vybíhá. Neměl šanci, byla jsem z dosahu ještě než vůbec doběhl k vrátkům. Chvíli jsme se tak kočkovali až jsme se nakonec střetli. Navzájem jsme se pěkně zřezali, já mu zlomila pomlázku (nu což stane se:-) a pak jsem už mohla na zahradu, protože největší nadšenec už byl trochu zchlazený. Postupem času jsem se dostala pod ruku ještě dědovi, ten mě letos neměl za co držet, protože jsem si prozíravě místo copu udělala culík, takže to ani moc nebolelo. Zbýval strejda, ten se řadí na přední příčky bolestivosti, takže jsem si dávala pozor. Bohužel, jsem nezaznamenala, že se domluvil s bratránkem (tím co jsem mu zlomila tu pomlázku) a nadběhli mi, s jemností hráče ruggby jsem bratránka sejmula a zdrhala, bohužel jsem se nechala zahnat ke kompostu na který děda nedávno vyvážel slepičince z kurníku, a že neuhodnete co se stalo?? :-))) Bratránek do mne plnou parou narazil, v letu jsem se objali a pěkně tělo na tělo sletěli do těch – naštěstí už suchých slepičinců. No a určitě nemusím dodávat, že ten ve spod jsem byla já :-))
No řeknu Vám, bratránkovi je 17, takže jsem při dopadu jen vyhekla (měří tak 180), ve vlasech jsem měla bordel, tričko to naštěstí ani moc neodneslo, nejvíc mě stvalo, že mě bratránek tak přibil k zemi, že jsem se nemohla zvednout dokud nedovolil a pak jsem měla takový záchvat smíchu, že jsem se ani nemohla bránit strejkovi. No, svým pádem jsem si opět vysloužila významné místo v pomylsné rodiné kronice, osazenstvo pergoly mohlo smíchy padnout. “Ty nohy jak ti vylítli do vzduchu…” atd.
No, já jsem se teda taky královsky bavila, pak jsem se decentně vzdálila vydezinfikovat si odřenou ruku, to moc zabávné nebylo, ale jako daň za srandu, rozhodně přijatelné.
A závěr: Před chvíli jsem přijeli, sedím u notebooku, poposedávám protože mám pěkný jelita, rozčiluje mne pálení na pravém předloktí občas i na levém, na pravou ruku se nemůžu moc otírat
protože pod ramenem mám pořádnou, i když neviditelnou modřinu a trochu mám migrénu z toho jak jsem to, když jsem hráli na honěnou napálila hlavou do sloupu od houpačky.
Přesto sedím u PC z debilním úsměvem a rychle sepisuji zažitky, abych to nezapomněla, protože pravda je že LEPŠÍ VELIKONOCE JSEM JEŠTĚ NEZAŽILA a ty pomlázky o mne zlomili 2, z toho jednu 2x. :)) Pak se mi ještě podařilo dvakrát vyvolat Dívčí válku, při které to pánové pěkně schytali od ženské části rodiny. 🙂
A co vy? Taky nějaké zážitečky? :-))

 

 Duben 2009

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.