Osobně o sobě

Týdenní vyhnanství

Minulým pátkem počínaje, začal můj, částečně nedobrovolný, týdenní pobyt v Brně. Ale ačkoliv bych si raději vybrala Vesnici a Cirounkovu společnost, rozhodla jsem se si týden v Brně užít, protože bude docela příjemné celý týden nemuset řešit žádné venčení, sbírání bobků, tahání se o uzel a vytlačování se z postele apod. Na druhou stranu nebude ani žádné mazlení, pusinkování, procházky a kočkování, na což se snažím nemyslet. Rozhodla jsem se tedy sestavit si týdenní plán toho, co bych v Brně chtěla dělat. Jsem zvědavá, kolik z toho skutečně podniknu.

Obejít sekáče

Přístup Kočkomilky Jany k věcem s druhé ruky mě přiměl se nad sebou zamyslet. Tak jsem se nedávno vydala (šla jsem zrovna okolo) do sekáčů v Prdelákově a ulovila jsem parádní koženkovou bundičku jako novou, ale za zlomek ceny. Udělalo mi to radost a navíc mě potěšilo že jsem pošetřila přírodu. Navíc mám hroznou slabost na výhodné nákupy, takže jsem se rozhodla zkusit štěstí i v Brně.

 

Najít medvědí česnek

Miluju medvědí česnek, ale nedaří se mi ho na Vysočině najít. V okolí Brna jsou prý ale celé koberce, této zdravé jarní pochoutky, tak to zkusím a uvidím, zda bude můj lov úspěšný. Protože, takový chleba s medvědím česnekem je ňamina na kterou se nezapomíná. A co teprve pesta z “medvídku”!

 

Venčit v Dejte nám šanci, z.s.

Stýská se mi po Cirounkovi a psí hospic Dejte nám šanci sleduji už dlouho. Tak si říkám, že než ležet na pokoji a koukat do stropu, bude lepší, když zvednu zadek a konečně se zajedu do Bukovinky podívat a třeba i pomoc s venčením. Konec konců, chystám se na to už dost dlouho.

 

Další akce budu ještě průběžně doplňovat, ale musím nějaké ještě vymyslet. Celý týden teď totiž budu bez “svého” milovaného rozkošného štěňátka a vůbec nevím, jak to mám vydržet. Chápete to? Už od ledna jsem s ní skoro nepřetržitě až na pár víkendů a teď najednou celý týden nic! Žádné raní mazlení, pusinky, válení se po mně, dělání bubáka s peřinou, nadávání když jsem na PC a nevšímám si jí. Kdo mi bude strkat čumáčkem do ruky s myší, aby upoutal mojí pozornost?

7 komentáře

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.