Tipy

Tělový peeling Meduňková limonáda

Meduňka a máta, spojení, které na první nádech připomíná lahodnou osvěžující vůni, dobře udělaného mojita. Na peelingu Meduňková limonáda je toho ale mnohem více než jen líbivá vůně…

Nebudu používat slova výrobce a raději výrobek popíšu pomocí svých znalostí a zkušeností.

Máta – odstraňuje nevolnosti, osvěžuje a dezinfikuje, meduňka naopak zklidňuje a vytváří rovnováhu. S oběma zmíněnými bylinkami mám velké zkušenosti díky pití čajů.

Čaj ze sušené máty (z čerstvé je o hodně chutnější) piju pokaždé, když mi není dobře od žaludku. Meduňkovými čaji jsem se nalévala vždy, když jsem byla nervní a potřebovala jsem se uklidnit. Obě zmíněné bylinky tedy znám a jejich léčivé schopnosti mám potvrzené, takže si nemyslím, že ten úžasný pocit co po použití peelingu mám je placebo efekt, ale jedná se o skutečný účinek vynikajícího výrobku…

Konec omáčky, rozebereme to konkrétně:

Peeling dorazí v skleněné „zavařovací“ sklenici.

Na téma sklenic, ve které jsou výrobky značky Sopahoria uchovávány, toho bylo napsáno už hodně, ale člověku to prostě nedá a  musí zmínit, jak úžasný obal to je. Je sice pravda, že při manipulaci člověk musí být opatrnější, přece jenom je to sklo, ale na stranu druhou to úžasně vypadá a především se ze skla,  na rozdíl od platů, do výrobku nedostávají žádné škodliviny, takže mé nadšení nemá hranic.

 

Když sklenici otevřete, prvně zaznamenáte velice příjemnou osvěžující mojitovou vůni.  Na pohled je už peeling pro někoho  o něco méně lákavý.

Ve sklenici je solná kaše vytvořená z krystalů soli (překvapivě 🙂 ) a v ní jsou přimíchány rozdrcené lístky máty a meduňky. Všechny ingredience jsou spojeny do hromady oleji a organickými másly. Ze začátku používání se na povrchu vyskytuje cca centimetrová hladinka olejů a tak je potřeba před použitím peeling prstem promíchat.

dscn2975

Na použití na celé tělo stačí podle mě až překvapivě malé množství, já používám množství cca 1 PL.

Peeling je třeba si rozetřít po těle krouživými pohyby a promasírovat si tak pokožku. Před použitím je dobré nemít na rukou žádné záděry, škrábance či řezné ranky, protože v tom případě si použitím peelingu doslova nasypete sůl do ran… a věřte mi, vážně to není příjemný pocit. Určitě se najdou i lidé, kteří by namítli: „no, co, když tak si bolestí krůpnu, budu přece ve vaně, tak z toho nebudeme dělat problém… „ nepochybně se ale zároveň najde spousta lidí, kteří by začali vykřikovat o nechutnosti „krůpání si“ do vany a tišší přemýšlivější jedinci by si mohli klást otázku co, když si lidé bolestí nekrůpnou, ale rovnou se pos…“ 😀

Ráda bych zamezila zbytečným ztrátám na životech,  mezi znesvářenými tábory, a tak znovu zopakuji, že sůl v ránách je sice nepříjemná, ale přežijete to.

Po aplikaci peelingu na mokré tělo, a krouživým vmasírováním do pokožky následuje splachování. To provádím maličko důkladnější než obvykle, protože peeling je díky léčivým olejům  a ošetřujícím máslům dost mastný a chvilku to trvá, než se vše spláchne  na únosnou míru.

Když vylezete z vany, osušíte se, (obléknete se) a vlezete si do postele, můžete v klidu vnímat své pocity.

Budete se cítit jako po dobré masáži. Celí  zmožení ale zároveň dokonale uvolnění a  jakýkoliv pohyb pro vás bude vyčerpávající. A přitom všem se budete cítit osvěžení, odlehčení a příjemně odpočinutí od denních stresů, připravení rovnou na silný a osvěžující spánek, který opravdu stojí za to.

 

Peelling Meduňková limonáda mě opravdu potěšil a nemůžu se dočkat až vyzkouším nějaké další peelingy, abych zjistila, zda i jejich slibované účinky  jsou pravdivé, a který bude přesně pasovat k mému životnímu stylu…

Peeling rozhodně doporučuji k vyzkoušení.

 

Zkoušela jsem i Pleťovou masku a čistič Chillophoria

 Za poskytnutí produktu k recenzi děkuji eshopu Krásnákaždý den

Jeden komentář

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.