antea.blog.cz

Taška

… tak se daří.

Poslední týden mám pocit, že mi věci začaly vycházet. V pondělí jsem úspěšně vyřešila jeden problém, který mne trápil skoro měsíc a ve čtvrtek jsem sprovodila ze světa další svůj strach, který se nakonec ukázal jako zbytečný a ze světa odešel s výborným výsledkem a ve čtvrtek večer a v dnes ráno se ukázalo, že další z mých velkých strachů se nepotvrdil. Prostě fakt fajn týden. Už mi zbývá jen jeden velký strach a jeden boj, kterých se potřebuji úspěšně příští týden zbavit, a vše bude OK.

Ale kromě velkých radostí, byly i malé.

Urval se mi zip na plážové tašce. Žádná velká ztráta to nebyla, byla hnusná, nepraktická a jí ji nesnášela. Nosila jsem jí jen proto, že jsem ji vyhrála v tombole na plese a jinou tašku vhodnou k vodě jsem doma neměla. Ale teď už mám a fakt pěknou!

Opět jsem využila služeb e-shopu postovnezdarma.cz a objednala jsem si tašku, která mi přijde na pláž naprosto dokonalá.

Kabelku nabízejí ve třech berevných kombinacích, ale bílo-černo-růžová podle mého názoru bezkonkurenčně vede.

f29912dd1a_101597974_o2

Vesele pruhovaná, plátěná taška mi opravdu padla do oka.

Rozměry 30 x 35 cm jsou ideální, jak na pláž, tak do města či na výlet. Vejde se do ní spousta věcí včetně velké láhve pití, což je zejména v současných vedrech naprosto neocenitelné.

Kabelka se skládá z jedné velké kapsy zajištěné zipem, přičemž na jedné straně je ještě jedna drobná kapsička na zip ideální například na kapesníky.

Jediné, co bych kabelce vytknula je zip. Nevypadá, že by mnoho vydržel a na takovou tašku bych si představovala zip podstatně silnější.

Ale nevadí, taška mne natolik nadchla, že až zip rupne, ráda ho vyměním (čti: vymění mi ho mamka, protože já to neumím.)

Pak jsem si ještě všimla, že obrázek, který má na stránkách e-shop úplně neodpovídá kabelce co mi přišla, ale to je jen detail, já jsem spokojená.

bfbc3e6288_101598020_o2

S kabelkou jsem opravdu spokojená a můžu ji všem s klidným srdcem doporučit.

Za poskytnutí produktu k recenzi děkuji e-shopu postovnezdarma.

Srpen 2015

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.