antea.blog.cz

Stará mladá…

Přišlo jaro a já řeším tradiční problém ženského pokolení – nemám co na sebe. Moje milovaná, rádoby motorkářská, drsná a frajerská bunda se odebrala do věčných lovišť a já se rozhodla, že je možná na čase změnit styl oblékání. Bohužel to moc nedopadlo….
Rozhodla jsem se pro elegantní ženské sako z eshopu postovnezdarma.
c9b5b48b8a_100896736_o2
Když mi černobílé sako přišlo, byla jsem spokojená, bohužel však jen do chvíle, než jsem si je oblékla. První problém byl, že jsem úplně nevychytala velikost a snesla bych i sako o něco větší, ale to saku nevyčítám, to byla moje chyba.
Problém, za který mohlo sako byly ramena.
Přišly mi přišité opravdu nešťastně. Bohužel se mi to nepovedlo nafotit, ale když bych to měla vyjádřit slovy, stylem přišití připomínaly tzv. balónové rukávy. Ty sice vypadají docela dobře např. u triček, ale u saka se mi to opravdu nelíbilo.
Další věc, co mi moc neseděla byl materiál, ze které bylo sako vyrobené. Já nemám ráda, umělé materiály, takže po téhle stránce mi sako nevyhovovalo vůbec a navíc mi moc neslušelo…
Na druhou stranu, když se na to podívám objektivně, tak sako vypadá dobře a pokud si vyberete správnou velikost a neřešíte materiály, ze které je oblečení ušito, můžete být spokojeni.

Za poskytnutí produktu k recenzi, děkuji eshopu postovnezdarma.

 

 

Květen 2015

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.