antea.blog.cz

Ruční šicí stroj

Už jsem Vám myslím psala, že spolupracuji s eshopem postovnezdarma a dneska mi od nich konečně přišel dlouho očekávaný balíček.
 

 
 43b51ca193_100151014_o2
 
Ruční šicí stroj! Po tomto vynálezu jsem toužila opravdu dlouho. Každou chvíli jsem si potřebovala sšít nějakou maličkost, ale na ruční šití jsem líná, protože zase taková maličkost to obvykle není a mašinu už mi mamka nepůjčí, od té doby, co udělala jednou výjimku a já jsem jí odpálila šlapací pedál.
Takže teď už mám vlastní a ačkoliv jsem na něj čekala 3 měsíce(!!!) což bylo dost otravné, nakonec přišel přesně ve správný čas. Totiž v dobu, kdy se mám stěhovat a potřebuju zakládat záclony, závěsy… apod. Na což je tenhle šicí strojek naprosto dokonalý.
 
4ca4b26546_100151041_o2
 
Je lehký, velký tak akorát do ruky, takže se dobře drží a zároveň se Vám ruka hned neunaví (fakt nevím, jak to napsat, aby to neznělo dvojsmyslně:-D ) Strojek funguje na baterky, které nebyly součástí balení, což mi přijde docela škoda, ale nevadí. Co mne naopak velice potěšilo bylo, že k strojku byly přibaleny jehla, tři cívky, očko na provlékání niti jehlou a anglický návod. Na jednu stranu, mi bude trvat, než se mi podaří návod přeložit, na stranu druhou jsem šťastná, že návod není v čínštině, protože to by byl fakt malér.
Tento šicí strojek považuji za neocenitelného pomocníka, který patří do každé domácnosti (pokud nemáte mašinu a nebo paní domácnosti není líná šít a umí to). Je malý skladný a ušetří spoustu času a práce. Měla jsem ho vybalený chviličku a už začala okolo obcházet mamka, jestli si ho může půjčit, že potřebuje něco založit. Na otázku, proč to neudělá na mašině, mi bylo odpovědí, že se jí nechce vytahovat. Takže, jak jsem říkala, strojek je malý a skladný!
Z šicího strojku jsem nadšená, a jakmile s ním spáchám nějaký zákrok na nic netušícím vybavení domácnosti nezapomenu se pochlubit výsledkem.
 
A než se k tomu dostanu, tady na videu máte ukázku, jak dobře to s šicím strojkem může jít, když to umíte.
 

 
 
Za poskytnutí produktu k recenzi tímto děkuji eshopu postovnezdarma.cz
 
zdroj videa: youtube

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.