Tipy

Recenze: Svatba S Wintebornem

Zuřivý podnikatel a plachá aristokratka… Podaří se křehké Helen zkrotit divokého Rhyse, nebo ji jeho síla spálí na popel?

 

Staronový román z pera mé oblíbené autorky Lisy Kleypas nás zavádí do staré dobré Anglie. Konkrétně přímo do pracovny pana Winterborna, rozzuřeného zrušenými zásnubami, kam přichází tajemná dáma, která má tvář zahalenou černým neprůhledným závojem. Rhys Winterborn ji však okamžitě poznává. Je to ona, lady Helen, jeho bývalá budoucí nevěsta!

Přečtěte si recenzi na první díl série: Chladnokrevný ničema

Temperamentní Velšan, by Helen odmítnutí s chutí osladil, ale nemůže, protože při pohledu do jejích očí vnímá jen to, že ji chce víc než cokoliv na světě…

Když Helen zjistila, že její zásnuby byly zrušeny, byla v šoku. Nakonec jí ale nezbylo, než vzít svůj osud do svých rukou a přihlásit se o to co chce. Když slyší Winterbornovu nehoráznou podmínku, ví, že by měla s křikem utéct, ale necouvne ani o píď a brzy její život skutečně začne – svatbou s Winterbornem.

 

Lisa Kleypas patří mezi moje nejoblíbenější autorky oddechové četby a Svatba s Winterbornem mě nadchla. Líbily se mi kontrastující povahy hlavních hrdinů a to, že si k sobě dokázali najít cestu i přes své odlišnosti.
Knížku jsem přečetla na jeden zátah, stejně jako předchozí díl Chladnokrevný ničema a už se nemůžu dočkat dalšího dílu – Ďábel na jaře, který má vyjít 8.11. 2017 a na který se hrozně moc těším. Už když jsem četla Svatbu s Wintebournem, tak jsem doufala, že Lisa Kleypas napíše díl i o Helenině sestře Pandoře, která mi byla sympatická a jejíž povaha je zárukou super příběhu, takže odpočítám dny do listopadu!

 

Svatbu s Winterbournem a celou tvorbu Lisy Klepas vřele doporučuji.  Je to čtení, která má v moci vytrhnout Vás z všedních šedivých dnů přenést vás do dávného a dokonalého světa.

 

70%

 

Za poskytnutí knihy k recenzi, děkuji nakladatelství Baronet.

4 komentáře

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.