briannag.blog.cz

RC Recenze: Rébusy a hlavolamy pro celou rodinu

Bavte se s celou rodinou
Kniha: Rébusy a hlavolamy pro celou rodinu
Autor: Robert Weinlich
Díl:
Vydáno: 2014
Nakladatelství: Fragment
Počet stran: 303
Žánr: chytrá zábava
Doporučený věk: neomezeně

 

Velká kniha rébusů, hlavolamů a testů pro luštitele začátečníky i pokročilé, bez rozdílu věku!
• sirkové, deskové a dominové hlavolamy
• rébusy na téma zvířata
• znalostní testy pro celou rodinu
• klíč řešení ke všem úlohám
Chytrá zábava na víkend, dovolenou nebo posezení s přáteli.

 

Hodnocení obálky: Veselá, pestrá obálka vyvedená v příjemné kombinaci červené, žluté a modré barvy upoutá na první pohled. Z obrázku rozjásané rodiny je jasně patrné , že knížka bude pojednávat o nějaké rodinné zábavě a tak uděluji 3/5.
Obsah:Obsáhlá kniha plná zábavných hlavolamů, roztodivných kvízů, které dokáží na dlouho zabavit celou rodinu. Na konci knihy se vyskytuje klíč ke všem cvičením, na která v knize narazíte, takže nehrozí žádné hádky nad správným řešením.
Hodnocení: Knížka je plná nejrůznějších hlavolamů a hádanek, které dokážou zabavit celou rodinu. Hlavolamy jsou převážně sirkové a některé mi přijdou dost obtížné, ale je tam i spousta jednodušších a myslím si, že knížka může mít ideální využití např. v čekárně u doktora, když budou maminky potřebovat zabavit děti. Celá kniha je ilustrována nádhernými obrázky, které budí dojem, že jsou kreslené pastelkou a navozují tak příjemnou a originální atmosféru.
Závěr: Knížku vřele doporučují všem mladým rodinám, či rodinám s dětmi. Věřím, že se u nich kniha rozhodně neztratí a že jim bude častým a věrným společníkem, jak na rodinných výletech, dětských táborech či při dlouhém čekání, kdy je potřeba se zabavit.
70 %
Za poskytnutí výtisku k recenzi, děkuji nakladatelství Fragment.
Zdroj anotace a informací o autorce: nakladatelství Fragment.
Červenec 2014

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.