briannag.blog.cz

RC Recenze: Paranormální inteligence

Vycvičte svůj šestý smysl
Kniha: Paranormální inteligence
Autor: Terry a Linda Jamisonovy
Díl:
Vydáno: 2012
Nakladatelství: Metafora
Počet stran: 208
Žánr: populárně naučná
Doporučený věk: bez omezení

O takových věcech, jako je předpovídání budoucnosti a jasnovidectví, se mnozí domnívají, že jsou to jen pohádky a fantazie. Nebo nějaká tajemná magie, která nemá s obyčejnými lidmi nic společného. Autorky téhle knihy, populární americká média a věštkyně, vás ale přesvědčí, že nic není tomuhle názoru vzdálenější.
Nezůstanou ovšem jen u konstatování, ale na příkladech ze života vylíčí, jak na to, poradí konkrétní cvičení a praktické pokusy. Zjistíte tak, co vám jde nejlépe, a naučíte se komunikovat se svými předky právě tak jako s anděly, předvídat budoucí události, poznat, co je pro vás nejlepší, nebo si najít pravou lásku.
“Vesmír chce, abyste byli šťastní,” tvrdí ve shodě všichni duchovní vůdcové. Tak proč to nezkusit?
Objevte svoje dosud neobjevené dary a vylepšete si život.

 

Autorky – Terry a Linda Jamisonovy: Světoznámá paranormální dvojčata vyzkoušely mnoho profesí od výtvarnic po hraní ve filmu. Dnes jsou ale slavné díky své práci parapsychických médií a věštkyní budoucnosti. Proslavily se přesností svých odpovědí. Mimo jiné předpověděly teroristický útok 11. září i živelné katastrofy.
Hodnocení obálky: Obálka mě ničím zvláště nezaujala. Je vyvedená ve světle modré a nadpisy jsou tmavě modré. Nezachrání ji ani červené linky a zvýraznění, takže dostává 1/5.
Obsah: Na příkladu autorek se zde učíte jak v sobě objevit sílu intuice. Možná to zní trochu divně, ale divné to není. Na konkrétních cvičeních se zde naučíte, jak se zbavit stresu, uvolnit se a otevřít mysl. A i když třeba nevěříte konkrétně na paranormální schopnosti, úlevu od stresu ocení určitě každý.
Hodnocení: Toto bylo velice zajímavé čtení. Je pravda, že člověk si přičtení říká, jestli to není jen výmysl a pochybuje, ale i kdyby to tak bylo, tak jen představa, že by to bylo skutečně pravda a člověk by mohl získat tyto schopnosti je perfektní. Já osobně jsem byla už od dětství přesvědčená, že mám šestý smysl. Dnes jako dospělá už si nejsem tak jistá, nicméně když se podíváme na fakta, tak za život jsem sedmkrát v životě určovala pohlaví nenarozeného dítěte a šestkrát jsem se trefila. Ten jediný případ, kdy jsem se spletla, jsem si špatně vyložila a závěr jsem pronesla dříve, než jsem to promyslela. Zapomněla jsem totiž na dvě, jak se později ukázalo, dost podstatná fakta. A jednou jsem dokonce odhalila těhotenství, dříve než to zjistila sama těhotná.
Závěr: Knížku rozhodně doporučuji ke čtení nejen těm, kteří se zajímají o paranormální schopnosti, ale také těm, kteří hledají klid a relaxaci, protože když nic jiného, tak zde najdete velký počet návodů na uvolnění.
75 %
Za poskytnutí výtisku k recenzi, děkuji nakladatelství Metafora.
Zdroj anotace: nakladatelství Metafora.
Květen 2013

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.