briannag.blog.cz

RC Recenze: Křížovky pro seniory bylinková zahrádka

Zaluštěte si a pak si něco dobrého a zdravého uvařte
Kniha: Křížovky pro seniory bylinková zahrádka
Autor: ?Fragment?
Edice: Křížovky pro seniory
Díl:
Vydáno: 2013
Nakladatelství: Fragment
Počet stran: 128
Žánr: křížovky
Doporučený věk: bez omezení

Skvělé luštění do každého počasí.
Stovka švédských křížovek vám zpříjemní dlouhou chvíli a zajímavé informace o zelených bylinkách budou inspirací pro vaši zahrádku i kuchyni.
Velký formát a větší písmo usnadňují čtení a luštění.

 

Hodnocení obálky: Obálka má vzhled klasický pro křížovky (na pozadí se objevují okénka křížovek). Je laděna do příjemné zeleno-bílo- červené kombinace a svým zvětšeným písmem už z daleka hlásá komu je určená a jaké má výhody. Takže hodnotím 3/5.
Obsah: Klasické švédské křížovky, prokládané zajímavými a originálními recepty, které si můžete udělat z nepříliš známých plodů vaší zahrádky.
Hodnocení: Tentokráte mě křížovky opravdu potěšily, protože byly proložené velmi pozoruhodnými recepty a upřímně se přiznám, že například u receptu Zapečené brambory s mangoldem a mátou jsem ze všeho nejdříve musela upalovat na internet a zjistit, co to ten mangold vůbec je.

+

  • Originální recepty

  • Desky křížovek se docela mačkají
Závěr: Křížovky jsou opravdu zajímavé, a protože já jsem s nimi obdarovala dědu a babičku, tak vím, že senioři opravdu ocení větší písmo. Ono totiž luštit a držet přitom lupu je dost na nic. Vřele Vám je doporučuji jako dárek pro vaše prarodiče, protože skutečně udělají radost.
70 %
Za poskytnutí výtisku k recenzi, děkuji nakladatelství Fragment.
Zdroj anotace: nakladatelství Fragment.
Srpen 2013

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.