antea.blog.cz

Platba za slávu

Já bych nikdy nechtěla být slavná.

Jistě, sláva sebou přináší mnohé výhody.
– Jste známí a firmy vám cpou peníze a dárky, abyste se někde zmínili, že používáte právě jejich produkt.
– Jste zvaní na ty nejpařbovatější pařby.
– Chodíte s lidmi, co jsou podobně slavní jako vy a po kterých šílí velká část populace, stejně jako po vás.
– Máte vliv a můžete věci změnit.
Ale, oproti všem pozitivům je tu jedno obrovské negativum, které v mých očích převažuje všechno ostatní. Za slávu zaplatíte svou důstojností!
Ať se jedná o nahé snímky, sdělování intimních informací světu či naprostá ztráta soukromí v podobě např. natočení porodu skutečně in natura.
Vezměme si například Vyvolené. Že se tam hlásí v podstatě spodina lidstva, toužící po slávě a bohatství, toho si jsou asi všichni vědomi. Ale všimněte si, že i tito jednoduší a prostí lidé vystihli, co pro slávu musí udělat – svléknout se, být trapní a pokud možno udržovat jakési sexuální napětí.
Bohužel pro ně, podobné soutěže dávno ztratily pro většinu společnosti přitažlivost a tak z vily nevylézají celebrity, ale odpad, o který by si většina lidí neopřela ani kolo.
Osobně by se mi líbilo být slavná, bohatá a naprosto anonymní, společnosti známá pod pseudonymem. A kdo ví, třeba jméno Antea na vás jednou bude koukat z billboardů, časopisů, obálek knih apod… 🙂
Mimochodem co se týká Vyvolených, tak jsem před lety občas sledovala první řadu. Z té současné jsem neviděla ani minutu, ale občas rozkliknu článek na novinkách.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.