antea.blog.cz

Pilníčky Bohemia Crystales

O firmě
Jak asi každý ví, tak sklářství má v Čechá i na Moravě dlouho letou tradici, na kterou se firma Crystales snaží navazovat.
Ruční výrobou a výhradně z českého tvrzeného skla začali vytvářet potřeby na manikůru, zejména pilníčky, které si opravdu zaslouží pozornost.

Pilníčky jsou vhodné na umělé nehty ale primárně jsou určené pro pro přírodní, nehty.
Skleněné škrabky na ztvrdlé paty od firmy Bohemia Crystal mají dvě brusné plochy, hrubou a jedmnou. Jedná se o perfektní nástroj pro dosažení jemné kůže na patách a díky použitelné technologii jsou prakticky nezničitelné.
Z produktů firmyBohemia Crystal jsem jedním lslovem nadšená. Velice si vážím tuzemských produktů a když se jště ke všemu jedná o ruční výrobek jsem doslova nadšená, navíc, když se podíváte na stránky, zjistíte, že se jedná o výrobky velmi esteticky zdařilé.
Jedinou drobnou výtku bych měla k domluvě s e-shopem, ale to je jen taková poznámka pod čarou, protože jse s nimi nekomunikovala jako běžný zákazník. Trochu jsem nepochopila, že si mám vybrat, které výrobky mne zaujaly a pak mi přišly vzorky úplně jiné. Pointa zločinu je ta, že já si volila převážně zelené produkty, protože mám zelenou ze všech barev nejraději a přišly mi výrobky povětšinou růžové a já růžovou nerada, ale jak říkám, nejedná se o výtku, spíš o příhodu k pousmání, chápu, že firma musí posílat zboží, dle vzorků co má naskladě.
Produkty jsem rozdělila do dvou články podle druhu výrobku na pilníčky a škrabku.
1b1215e170_102741722_o2

 

 

Duben 2016

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.