Osobně o sobě

Odhalení životního moudra

Víte, proč se tolika zdravotním problémům doporučuje předcházet preventivním panákem alkoholu?

 

Protože, když si dáte 1-2 panáky už je Vám jedno, jestli Vám bude zle…

 

V Brně teče z vodovodů voda, do které se dostaly bakterie. Nesmí se bez převaření pít (ta voda ne ty bakterie. Jak si počínat v případě, že je chcete konzumovat ty bakterie bez vody na netu nepsali…)

Já samozřejmě z 99% piju jen nepřevařenou vodu z kohoutku.

 

Jsem hypochondr, nervově labilní, před měsícem jsem měla střevní chřipku, mám fobii ze zvracení a navíc v sobotu potřebuju být ve 100% formě… a té blbé vody jsem za dnešek stihla vypít už asi půl litru…o spotřebě z předchozích dní ani nemluvím,  ale pod 3l za den to určo nebylo.

 

Co teď? Jaká jsou zdravotní rizika?

 

Udělala jsem to jediné, co se dalo!

O polední pauze jsem si došla koupit pár balených lahví vody (k brněnské už se nepřiblížím ani v přehradě) a k tomu malou placatku vodky. V alkoholu se moc nevyznám, vzala jsem Božkov za 75,- cestou do práce jsem si dala panáka.

 

A už je mi jedno jestli mi bude zle, už je mi krásně a nic mě netrápí, ani smutná nálada z předchozích dnů, je mi moc hezky (takhle se rodí alkoholici) ale hodil by se mi na židli ten řetízek ,co Vám dávají na řetězáku, abyste nespadli…  mám totiž pocit, že se mě moje židle snaží velmi intenzivně shodit na zem.

Nebylo to takové množství alkoholu, aby mě to mohlo zásadně opít, vlastně nechápu, jak je možné, že na mě taková troška má naprosto znatelný účinek… určitě to ale bude souviset s anémií, kterou mi nedávno diagnostikoval doktor (tvářil se, jako že to vážně není prdel a jsem povolána na důkladný krevní obraz, po kterém mě asi nepochválí, protože ten recept na železo co mi napsal, jsem vyhodila…)

 

Takže i když v brně prolém s pitnou vodou která vlastně není pitná, mě je fajn.

A na závěr mi můžete do komentářů napsat, jak moc je z článku poznat, že jsem ho psala po požití preventivní medicínky? 😀

2 komentáře

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.