Osobně o sobě

O maximálním sebeovládání

Poslední týdny pracuji na svém sebeovládání, ale v posledních dnech dostávám skutečně zabrat. Musím pořád myslet na film, mimochodem moc pěkný, Všechno nebo nic, protože přesně tahle věta teď drží můj život…

 

Když jsem minule psala, že mi to zřejmě vyšlo s prací, kterou chci nejvíce, spletla jsem se, bylo to jen další kolo přijímací řízení, to zřejmě nejdůležitější a to, které jsem absolutně promrhala, protože jsem byla tak překvapená, že je to další část pohovoru, že jsem se zebe moc nevypravila…

 

Tento týden se dozvím výsledek a přiznám se, že hrůzou skoro nedýchám. Nemůžu spát, přemýšlet… nic. Jediné co se mi podaří vyplodit, je článek pro Knižní týdeník, abych si nepřipadala úplně zbytečně, ale jinak jsem schopná se jen dívat na filmy a čekat, nadávat si, doufat, vzdávat to, chtít bojovat a hlavně si pořád dokola přehrávat to jsem měla říct, co jsem neřekla… atd.

 

Je hrozně těžké o tom mlčet, ale jediné, co bych o tom mohla říkat by bylo pořád dokola to samé a to by nikoho nebavilo.

VB říká, že to moc hrotím, že to nějak dopadne. Jo, to je pravda, buď mě vezmou nebo ne.

Jenže pokud ano, musím bleskurychle přestěhovat svoje věci z Brna, kam? Do Prahy, dočasně k tátovi, k VBmu, pronajmout si byt/pokoj někde na půli cesty…?

A pokud mě nevezmou, co budu dělat? Už jsem hrozně unavená z hledání práce, pohovorů a posuzování mé osoby…

 

Když mě vezmou, vyhrávám. Vyhrávám nad bývalou prací, nyní budu mít téměř dvojnásobný plat, a v jednání jsou i 1-2 dny homeofficů týdně, ty teď zatím nepotřebuju, ale líbí se mi, že vše je o dohodě. Práce, která by na mě čekala je kreativní, zajímavá a má budoucnost. Když mě vezmou, moje víra v karmu a že za něco zlého co se stane následuje něco dobrého bude zase jednou potvrzena.

A když mě nevezmou? Budu zase na začátku. Zase budu muset začít někde od nuly, akorát, že když jsem začínala od nuly minule, měla jsem pro to důvod, teď žádný důvod nemám…

 

 

Takže nezbývá než čekat, je to všechno nebo nic a zbývá už jen dnešek, zítřek a pozítří a zatím koukám na Thora, Avengers, Kapitána Ameriku, Iron mana a další mé oblíbené filmy a snaží se na nic nemyslet a nehypnotizovat neustále mailovou schránku.

 

Držte mi palce!

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.