Myslím

O kastracích

Tenhle článek nebude podpořený fakty, bude prachobyčejně lidský. Je mi jedno co říkají příručky, odborníci apod. Já to viděla na vlastní oči…

Kastrace je jednou z nejodpornějších věcí, které se člověk na zvířatech dopouští. Jsem schopná pochopit, že není jiná možnost než vykastrovat dogu, která, když to na ní přijde je agresivní a životu nebezpečná. Ale nikdy přede mnou nikdo nemůže omluvit, vykastrování psa malého plemene, který nedělá nic horšího, než že když to na něj přijde, tak po něm zůstane trochu bordelu.

Nechat vykastrovat takového psa, může jen odporná zavržení hodná bytost, kvůli které se lidé jako já stydí, že patří k lidské rase. Člověka napadne, jestli to nesouvisí s krabicemi mlék, které ten pes, třeba nedávno rozkousal a ani po důkladném přemýšlení ho nenapadne nic, čím by se toto obvinění dalo vysvětlit.

Člověk se definitivně stal pánem tvorstva a zvířata obyčejnými otroky bez práv. Ať už podíváme na kastrování, oplodňování, odstavování mláďat krátce po narození. Člověk se ke zvířatům staví naprosto nelítostně, využije je a pak je odhodí.

Všem příznivcům kastrací bych přála vidět prázdný otupělý pohled psíka, který se snaží pochopit, co se to stalo. Je mi jedno, co bylo způsobeno prášky, které mu snad proboha byly podány(!) Jsou mi naprosto u prdele všechny ty kecy, že zvíře kastrace nijak neovlivní, jděte se s tím všichni vysrat! Já jsem ho viděla!

Nedovedu si představit,  jak se dokážete podívat do očí tomu zvířeti, které jste si zvali domů s tím, že se o něj budete starat a budete ho milovat, které Vás bezpodmínečně zbožňovalo a kdykoliv jste se vrátili odkudkoliv, vás nadšeně vítalo jako nikdy nikdo jiný.

A vy? Vezmete toho ubohého tvorečka, který žije jen proto, aby vám dělal radost a bavil vás svými kousky a necháte ho zmrzačit! Tohle může udělat jen naprostá lidská zrůda, kterou by se patřilo ztlouct klackem do bezvědomí a pak někam zavřít, aby nemohla škodit nikomu dalšímu. Tohle není něco, co by se dalo omluvit nebo přejít, tohle je čisté zlo. A ti, kteří tomu jen přihlíží a nic neudělají, nejsou o moc lepší. A veterináři, kteří se na tomhle týrání zvířat podílejí by měli přijít o licence, praxe, doktoráty a dopadnout přesně tak jako ti, co si kastraci objednají!

Jeden komentář

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.