antea.blog.cz

Nový korzet

Celý život jsem toužila po korzetu. Po skutečném vyztuženém, který dokáže stáhnout tak, že se cítíte křehká jako dáma z viktoriánské doby. Bohužel, většina obchodů nabízí jen pěkná “tílka” se šněrováním na zádech. I můj maturitní ples mi pokazilo, že ačkoliv jsem si nechala šaty ušít a na korzet kladla velký důraz, stejně to bylo k ničemu a zkazil mi celé, jinak velice pěkné, šaty. Už jsem rezignovala, když jsem narazila na eshop postovnezdarma a korzet z jejich nabídky…

93e230c3c4_100531472_o2
Podle mého názoru se jedná o ideální korzet. Je pevný, skutečně stahuje a až na poněkud nešikovné přední zapínání (jsou tam jakési podivné háčky, které se těžko zapínají) nemám co bych mu vytkla.
Je ale hodně důležité, k jaké příležitosti korzet potřebujete. Já ho hodlám občas nosit normálně třeba k džínsům, i když tady je velká otázka, jestli to bude vůbec možné. Protože funkční stažení docela omezuje kapacitu nádechu a člověk se s omezeným přívodem kyslíku necítí dvakrát nejlépe… Další a podle mě nejlepší využití je divadlo. Korzet, úzké černé džíny, vysoké boty, malá kabelka a máte ideální oblečení do místního divadla. Teď, když nad tím tak přemýšlím, napadá mě, že si ho nesmím zapomenout vzít, až půjdu někdy večer pařit… Mimochodem, co vy si pomyslíte o osobě, která si na disco vezme korzet?
Ráda bych podotkla, i když mi přijde, že je to dost patrné už z fotky, že se nejedná o žádný postelový/bordelový kousek a ačkoliv se kreativitě meze nekladou, přijde mi, že na disco nebo na karneval či masopust se hodí o hodně víc.
782089d97b_100531476_o2
Abych to shrnula, tak s korzetem jsem spokojená a musím říct, že mě postovnezdarma mile překvapilo nejen tím, že dodalo funkční korzet, ale i to, že mi sedla velikost z čehož jsem měla zpočátku docela obavy. Takže pokud toužíte po korzetu, který nebude jen na ozdobu, ale splní i svůj hlavní účel a to zamaskovat vetší břicho a zvýraznit prsa, doporučuji vám tento.
Za poskytnutí produktu k recenzi tímto děkuji eshopu postovnezdarma.cz

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.