antea.blog.cz

Nová MPtrojka

Poté, co se moje milovaná MPtrojka, se kterou jsme strávily společných sedm let, odebrala na věčnost, přišel čas obstarat si novou. A kvůli nedostatku financí, a také proto, že můj hlavní zdroj hudby je mobil, padla má volba na e-shop postovnezdarma.cz

 

Rozhodla jsem se pro miniaturní Mp3 přehrávač s rozměry 10,2 cm x 5,3 cm x 4,4 cm, opatřený klipem a slotem na microSD karty.

a5221075c0_101481133_o2

 

Vlastní paměť sice MP3 nemá, ale vzhledem k tomu, kolik se mi doma válí nevyužitých 2GB microSD karet to pro mne nebyl žádný problém.

Balíček mi tentokrát z e-shopu přišel až nečekaně brzo a tak mne jeho objevení ve schránce poměrně zaskočilo.

 

Bez překvapení se neobešlo ani rozbalení balíčku, protože neobsahoval jen MP3 přehrávač, jak jsem čekala, ale navíc se v něm nacházely i sluchátka a USB kabel na nabíjení a nahrávaní skladeb z PC. To mne celkem překvapilo, protože za tu cenu bych čekala jen přehrávač a sluchátka a nabíjení ať si zákazník zařídí sám.

14414fcbf3_101481135_o2

 

První použití: Na omak působí MP3 poněkud “varchlatě” ale jedná se jen o první dojem. Kvalita přehrávání hudby mi přišla překvapivě dobrá a na boku přístroje je dokonce umístěná i malá baterka.

 

Závěr: Přístroj bych nedoporučovala jako hlavní přehrávač hudby. Nicméně jako rezervní pokud si nechcete vybít mobil, tal si myslím, že je naprosto dostačující.

 

Za poskytnutí produktu k recenzi děkuji e-shopu postovnezdarma.cz

 

Srpen 2015

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.