Myslím

Nápad!

Nevím, jak vám, ale mě pořád nejde z hlavy případ toho týpka, jehož inzerát na cestovatelské seznamce sklidil takový úspěch. Inzerát bohužel zmizel a já ho neměla uložený tzn. nemůžu ho dále analyzovat 🙂 a co hůř, nedozvíme se, jak to dopadlo.

 

Kolik holek mu napsalo? Proč inzerát stáhl, vyděsil ho počet zájemkyň, přestalo ho to bavit nebo zjistil, že tudy cesta nevede? Byl hodně překvapený svým úspěchem a jaký je to pocit vědět, že když natáhne ruku pověsí se mu na každou 10 holek a ještě se porvou o to, aby tam mohly viset? Není to demotivující?

Prostě inzerát mi nejde z hlavy a mám okolo něj spoustu otázek, protože mi to přišlo fakt zajímavé.

 

Zajímavé!

To mi připomíná projekt, který jsem kdysi chtěla spustit, a ke kterému jsem se v tehdejším víru životních událostí nakonec nedostala. Rozhovory se zajímavými, ale obyčejnými (bez urážky) lidmi, okolo kterých se děje něco zajímavého. Hlavní myšlenka projektu byla, že na každém je něco zajímavého.

 

A teď to hlavní

Napadlo mě tomu týpkovi napsat, protože jsem zjistila, že i když mu neustále komolím příjmení na Skrček, po několika pokusech si nakonec vzpomenu na správnou variantu. Bylo by fajn, kdybych z něj kromě písemného rozhovoru, “vyrazila” i jména pár holek, které na inzerát odpověděly a mohla napsat i jim a třeba je ukecat na pár otázek, co je k tomu vedlo, co si od toho slibovaly, jak často odepisují na podobné inzeráty, jestli jsou na nějaké seznamce apod.

 

Závěrečná otázka

Často na Facebooku potkávám zajímavé lidi, posty i úkazy.
Zajímaly by vás takovéhle rozhovory, nebo je vám případ toho inzerátu (škoda, že jsem ho sem nedala 🙁 ) úplně ukradený nebo vám dokonce přijde nudný a já, že řeším kraviny? To poslední je náhodou pravda, protože je daleko jednodušší řešit ostatní než sebe 🙂

Bavilo by vás číst takové rozhovory?

 • Ano (67%, 8 Hlasy)
 • Ne (33%, 4 Hlasy)

Počet hlasujících: 12

Nahrávání ... Nahrávání ...

6 komentáře

 • Iva Baltaretu - DIYprojekty

  Anet, psala jsem už komentář – vůbec mě nepřekvapuje, že se sešlo tolik holek i veřejně – on totiž byl ten inzerát napsaný upřímně /a normálně, lidsky, vstřícně a neúchylně narozdíl od mnoha jiných/ a stejně upřímné, lidské a neúchylné mi přišly i ty odpovědi. To mě na tom možná překvapilo víc, že se celá diskuze nezvrhla, že tam nikdo nenašel nějaký skrytý úmysl apod. Takže asi tak můj názor. Ale taky by mě zajímalo, jestli našel nějakou spřízněnou duši. Krásný den, Iva

  • Antea

   Inzerát byl hodně fajn 🙂 To je jedna z věcí, co mě překvapila, druhá pak bylo, že se to nezvrhlo a třetí byly ty holky.
   Pořád mi to vrtá hlavou, jak to dopadlo a zda to vůbec nějak dopadlo.
   Ještě do dneška mi to vrtá hlavou, takže se pochlapím a napíšu mu 😀
   Jsem zvědavá jestli odepíše, podle textu inzerátu bych i řekla, že by mohl 🙂

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.