mBank rozdává 1500 Kč
Tipy

Odměna 1500 Kč za založení účtu

Taky tak milujete akce bank, kdy od nich za založení účtu, který je zdarma dostanete tučnou odměnu? Já jo! Peněz na investování totiž není nikdy dost a navíc miluju zkoušení nových finančních produktů, do kterých počítám i běžné účty. Proč?

Většina běžný bankovních účtů mladých bank, do kterých počítám i mBank má totiž zajímavé vychytávky, které u jiných účtů nenajdete. Například u AirBank to jsou spořící obálky na spořícím účtu, moc šikovná věcička a aktuálně v podstatě jediný důvod proč ještě Airbank mám. Protože ta trapná atrapa na spořící úrok (aktuálně 0,4 % p.a.) to fakt není.

mBank rozdává 1500 Kč

Svoji vychytávku má i mBank. Je jí mSpoření. Šikovné spořící konto, na kterém si můžete vybrat ze tří zajímavých způsobů, jak ušetřit nějakou tu korunu. A víte, jak to je…“korunka, ke korunce…”, “halíře dělají talíře…” a další spořivé průpovídky našich babiček, na kterých přece jen něco je…. Mým cílem je pasivní příjem a odchod do důchodu v padesáti letech a tak se mi hodí každá lehce ušetřená/vydělaná koruna. A to nemluvím o tom, že za založení běžného účtu u mBank, dostanu 1500 Kč. Ty pak vezmu a investuju na Bondsteru. Za 1500 Kč, můžu investovat do 15 půjček . S úrokem 17 % p.a. za půjčku to bude krásně naskakovat a nemusela jsem proto vlastně udělat vůbec nic.. 😀

Ale zpátky k těm 3 spořícím vychytávkám u mSpoření (to si mimochodem můžete založit jen s mKontem)

Proč si založit mKonto: (a získat 1500 Kč)

 1. Můžete si nastavit, aby se vám pokaždé když zaplatíte kartou převedla pevná částka na spořák.
 2. Když použijte při placení kartu, je možné si na spořící účet zasílat poměrnou částku z každé platby.
 3. Zaokrouhlete si platby nahoru a když zaplatíte kartou, rozdíl se vám odešlete na váš spořící účet.

Spořící účet se sice taky úročí mizernými 0,4 % p.a. ale kvůli tomu si ho nezřizuju. Líbí se mi představa, že si každý měsíc nenásilně uspořím peníze, se kterými si pak budu moc na konci měsíce hrát a investovat je.

A proč tu o mBank píšu?

Když si od 1.8.2021 po dobu trvání akce založíte mKonto, po splnění podmínek dostanete od mBank na účet 1500 Kč. A to je bomba! Vedení účtu totiž nic nestojí a navíc ještě nabízí lepší kurzy při platbě kartou v zahraničí. Takže za mě je to naprosto winwin situace.

Nesmíte ale zapomenout splnit podmínky:

 • vyplňte políčko promoakce a napište tam “léto
 • 500 Kč dostanete, když si do 15. dnů od otevření účtu spárujete účet s mobilní aplikací mBank
 • dalších 1000 Kč získáte, když do 60 dní od otevření účtu, uděláte 3x zaplatíte kartou na internetu v celkové výši min. 1000 Kč.

Přesné podmínky najdete na stránkách mBank.

Já tyhle akce opravdu miluju. Založím si mKonto a dostanu 1500 Kč rovnu na účet. Mezi moje další oblíbené cesty, jak získat nějaké peníze navíc patří třeba vydělávání díky affiliate marketingu. Jaké další příjmy máte a do čeho nejčastěji investujete? Inspirujte mě v komentářích. Díky 🙂

 

Pozn. Pokud chcete investovat, ale nevyznáte se v tom. Doporučuji Fondee. Stačí poslat alespoň 1000 Kč měsíčně a vaše peníze budou profesionálně zainvestovány. Dosáhnete tak daleko lepších výsledků než u fondů v bance. To jsem si osobně vyzkoušela…

Jeden komentář

 • Jarda

  Ta odměna bude asi jen pro nové klienty? U mBank už mám účet řadu let. 🙂

  Na investice používán portu.cz, nechceš napsat více o tom Bondsteru?
  Díky ať se daří.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.