antea.blog.cz

Maturák!!!

Tak nakonec všechno dobře dopadlo: neupadla jsem, šaty jsem si roztrhla, nástup jsem celkem zvládla a ani účes se nerozbil, i když se přiznám že pár kytiček jsem z něj ztratila…
Začátek byl hrozný, vůbec jsme nestíhali. Celý den jsem skoro nejedla, takže v Máji jsem neměla jiné přání než zmizet v klidu do koutku a tiše umírat 😛 Fakt jsem docela vážně uvažovala, jak se v korzetových šatech zvrací, ale dost už nechutností, nakonec jsem nezvracela:-) Ale blbě mi bylo skoro do jedný ráno.
Před nástup jsem měla pocit, že mně nohy neunesou, tenhle výraz používám asi po třetí v životě, ale doslova a do písmene se mi třásly kolena. Nakonec jsem dobře nastoupila, nebylo to asi dokonalé (měla jsem udělat širší oblouk, ale to je fuk) skleničku jsem mincí měla plnou jen do půlky, měla jsem poněkud delší šaty (na zkoušce to tak nevypadalo), tak jsem nechtěla aby mi po nich někdo šlapal 🙂 Docela krize byla, když jsem se šatama zamotala do trnů spolužaččiny růže a nemohla jsem se vymotat. Naštěstí Vendulka byla poblíž a pomohla mi 🙂
No a pak už bylo jen hezké, mohli jsem začít pařit. Nejlepší to ale bylo, po půlnoci, když začal i brácha a pak už to bylo skvělýýý, navíc to vypadá, že brácha bude ochotný chodit i na další plesy:-)) Tak jsem fakt ráda. Teď jsem si vzpomněla na další nepříjemnost. Mám takový pocit, že když jsme se v šatně převlíkali na půlnočko, předvedla jsem nedobrovolný striptýz. Neměla jsem ramínka u podprsenky a ten krám prostě nedržel. Takže mi nezbývá než si opakovat: mysli na Chorvatsko, mysli na Chorvatsko. (Na nudapláži jsem nebyla, jedná se o malé nehody, které se při skákání do vody stávají :-)) )
Závěrem řeknu, že jsem hrozně spokojená.
Rodina a přátelé v jednom byli nadšení. To jsem ani neočekávala J
Šaty jsem prý měla nejhezčí (co mohli říct jiného), ale to fakt nevím. Mně osobně se líbily šaty (kromě těch mých) jedné spolužačky, ona je blondýnka a měla mořsky modrozelené šaty s holými záda, opravdu moc hezké. Docela sranda byla, že já si ty šaty musela při tancování pořád držet, abych je netahala po zemi a nikdo mi po nich nedupal, takže jsem asi chvílemi připomínala tanečnici kankánu J No, lepší být za debila než si zničit šaty J
A závěrem prosím minutu ticha za lidi co touto dobou trčí s hlavou v záchodově míse J
Já jak už jsem řekla jsem moc nejdla (dokonce jsem nebyla schopna dojíst ani babičin chlebíček, které zbožňuji a jsem schopná jich spořádat mísu) a nepila (já měla vždycky pár loků a zbytek mi vypil brácha. Holt nebyla čistá voda, tu jsem upíjela mamce J ) Pepa mi přivezl mojito, ale ani z toho jsem nevypila víc, jak tři loky – fakt jsem neměla chuť.
Ale nevadí,babička má pro mne schovanou ještě jednu flašku (nahazuju tím nízký tlak J ) Tak si ho v klidu vypiju až budu mít chuť a navíc budu vidět zase jednou dědův výraz, když piju alkohol z flašky a vypiju jí. Jedná se o mojito z penny, kterému by se dalo říkat trochu jiný sprite a nebo sprite s procentem .-)
Jediné co mě trápí jsou puchýře a šíleně otlačené nohy. Fakt si musím koupit jiné plesové boty nebo se jednou zcvokatim J a ještě mne týrá hrozný hlad, ale mamka už mi vaří papáníčko. Svíčková, které jsem vzdala hold i při nástupu (nestihla jsem to přepsat na rodinu :P), ale je fakt, že kdyby jste tu svíčkovou znali – pochopili by jste, tu svíčkovou by mi záviděli i bohové z Olympu napojení manou.
Leden 2010

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.