antea.blog.cz

Máme návštěvu!

Poté, co jsem se dožila konce zkouškového, přišel čas na odměnu a čím se 8ee1814e8c_102532477_o2odměnit více, než si dát přítomnost tvorečka, kterého zbožňuju, on mě má také rád a ze všeho nejraději se mazlí? Nastala chvíle, aby za námi přijel na návštěvu (skoro) nás mazlíček. Oživlý plyšáček okolo, kterého nedokáže nikdo projít, aniž by ho nepochválil…
(Takže se nestyďte a klidně chvalte 🙂 )

Protože u nás Matýsek ještě nebyl, bylo třeba ale (skoro) našemu miláčkovi zařídit pelíšek, aby měl kde ležet. A jak už to poslední dobou bývá přišel čas na e-shop postovnezdarma, kde měli pelíšek jedním slovem perfektní.
c12171ac78_102529429_o2
Heboučký, dvoubarevný plyšový pelíšek má rozměry 44 x 30 x 10 cm, což je pro Štěňáka, který je křížencem čivavy a jorkšíra ideální. Bílý vnitřek pelíšku na první pohled připomíná ovčí rouno a musím pochválit, že je navíc i hodně hřejivý, však taky je pelíšek určený právě pro chladné dny, takže u nás Příšerák alespoň nenastydne…
Nesmím zapomenout ocenit, že pelíšek se skládá ze dvou částí. Hřejivého obvodu a tenké části na dně, na které je položený měkoučký polštářek.
5103ea1bb8_102529432_o2
Spodní část tvoří vyjímatelný polštářek, takže až Matýsek zlikviduje pelíšek jako takový (předpokládám, že buď pro něj bude neodolatelně přitažlivý anebo se mu líbit nebude a z pelíšku brzy budou cucky), polštářek zůstane a Mates bude mít pořád na čem odpočívat.
V bytě je navíc studená plovoucí podlaha a byt pod námi je prázdný – nevytopený, tak bych nerada, aby Šmudlík nastydl.
Další super věc na vyjímatelném polštářku je ta, že ačkoliv už Matýsek není úplně štěňátko, přece jen se mu stane, že si občas z radosti “cvrnkne” a takhle bude moc být v čistém, aniž by bylo třeba neustále prát celý pelech.
Takže za sebe a Matýska můžu pelíšek vřele doporučit. Nemám, co bych mu vytkla!
bf40152402_102532467_o2
Za poskytnutí produktu k recenzi děkujeme eshopu postovnezdarma.cz
Únor 2016

Jeden komentář

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *