antea.blog.cz

Kniháčci

Ačkoliv moje knihomolství poslední dobou s nástupem do práce a odstěhováním od rodiny silně utrpělo, pořád si tento titul nárokuji a i v naší minigarsonce prostě musely mít knížky sé místo. A protože VB je naprosto úžasný, šíkovný a po všech stránkách naprosto dokonalý… (:-D) všiml si, že mi knížky nechtějí stát rovně a pořád se kácí. A tak jim stavím do cesty různé překážky, jako napříkla pokladničky (mám na ně úchylku), abych jejich pádům zabránila.
Jenže to mi zase brání dá si pokladničky na takové místo, kdy by se podle mého názoru vyjímaly o mnoho lépe, což je cca 10 cm od poslení knížky… A protože VB je, jak už jsem říkala, naprosto úžasný, šíkovný a po všech stránkách naprosto dokonalý… přišel s řešením…

Teď vážně. VB vyrobil naprosto perfektní zarážky do knihovny, které se mi hrozně líbí a podle mého názoru jsou naprosto perfektní. Přijde mi hrozně vtipné, v jaké jsou ti panáčcí pozici, jako by ty knížky fakt podpírali.
3fef424680_102381451_o2
Zatím je máme jen v černé a bílé barvě, ale do budoucna by mohly snad přibýt i další barevné varianty.
Panáčci jsou vyrobení z nerezu a váží cca 10 dkg, takže to nejsou žádní chudinkové se kterými by si knížky dělaly, co by chtěly, ale fakt je udrží.
Na Vánoce jsem ještě plánovala udělat jim malé plnovousky a santovské čepičky, abych měla stylovou knihovnu, ale už na to jaksi nebyl čas.
Takže zatím mi knihovnu stráží nedekorovaní kniháčci…
faa17e4f10_102381455_o2
A prasátka si uvědomila svoji znovu nabyvší svobodu a pomalu postupují vzad a dělají, že jich už se to netýká…
5b04e45850_102381457_o2
A víte co? Mají pravdu, teď už to není jejich “džob”.
Mimochodem, víte co je docela zajímavé? Na fotce růžové prasátko vypadá jako když se mračí, ale ono se ve skutečnosti vesele šelmovsky uculuje.

A co Vy?

Čím si podpíráte doma knížky Vy? A kdo Vám udělal v poslední době nějakou radost? A kdo si troufne tvrdit, že má doma někoho úžasnějšího než je VB? 🙂

 

 

Leden 2016

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.