briannag.blog.cz

Jóga fusky

Cvičíte jógu? Já ne ale už dlouho to zvažuji… Ale to není důvod, proč jsem si objednala ponožky na jógu. Zaujaly na mě na první pohled svou veselou barevností. Navíc jsem čekala, že když budou na jógu, tak budou na noze mimořádně příjemné.

Nicméně poté, co fusky dorazily jsem byla celkem zklamaná. Vypadaly super, to je pravda. Jenže. Byly mi malé. To sice ponožkám vyčítat nemůžu, ale nekvalitní, velice tenké provedení už ano. Pravdou ale zůstává, že ani tohle by pro mě nebyl tak velký problém. Už jsem kdysi prstové ponožky podobného původu měla, a když jsem se přenesla přes to, že jsem musela štupovat po každém nošení, byly super stejně jako tyto.
??????????
S čím ale problém mám, ačkoliv jen subjektivní je materiál, ze kterého jsou ponožky vyrobeny. Umělotina, umělotina a ještě jednou umělotina. A to je něco co já u ponožek nesnesu. Pokud nejsou vyrobeny minimálně z 85% bavlny tak je nenosím. Je mi to nepříjemné, navíc se mi dost potí nohy, což umělé materiály zhoršují, takže je to ještě o to nepříjemnější.
Nicméně nebuďme negativisty. Ponožky vypadají super, a pokud máte menší nohu než já a nevadí vám umělé materiály, naděláte s fuskama spoustu parády! A navíc díky pogumovanému spodku nekloužou, takže se skutečně dají využít i na té józe (nebo také při honičce po bytě, když se snažíte chytit sourozence, psa, kočku, miniprasátko… a nejste zrovna obutí. S jóga ponožkami máte šanci!
Za poskytnutí produktu k recenzi děkuji e-shopu postovnezdarma.
Červenec 2016??????????

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.