Osobně o sobě

Jak jsem ušetřila spoustu peněz

Aneb získejte kontrolu nad svými penězi díky mému příkladu

Byla jsem v Brně.
Zběsile lítala z jedné budovy do druhé, přičemž jedna budova je na Grohovce a druhá na Komenského náměstí a zaběhněte nebo sjeďte to třikrát za den a pěkně na čas ať nechodíte do hodin pozdě, samo o sobě se jedná o zápřah, který zapříčiní, že jste mokří potem. Nic záviděníhodného.
K tomu si ale ještě připředstavte, že z hlášené chumelenice se stala pořádná, několika hodinová “chcanice” a já neměla děštník. Napak jsem byla vybavena jarním bavlněným kabátem a semišovými (velmi promokavými kozačkami).
Když jsem o několik hodin později jela konečně na bus a promrzlé nohy ve skrz na skrz promočených kozačkách mne začaly brnět zimou, tak s vidinou cca skoro čtyřhodinové cesty domů, která mne čekala jsem, seznala jako nezbytné, pořídit si suché fusky.
Bohužel díky vážené docentce, která hodinu stylizuje tak, že nejdříve se dozvíte všechno možné od toho, co večeřela, po to s kým se potkala a až pak začne probírat látku, díky čemuž je značně ve skluzu a protahuje hodiny, jsem neměla moc času. A to mi ještě ujela přímo před nosem šalina….
No, když jsem probíhala Vaňkovkou měla jsem tak tři minuty. Vletěla jsem do Deichmana, popadla první tlusté ponožky, co jsem viděla a už jsem byla na půl cesty ke kase, když mě přimrazila jejich cena. 179,- Kč za dva páry fuseklí?! To si dělají srandu, tentokrát je mi putna, že jsou z biobavlny , chci jen něco teplého na cestu…
No, nebyl čas, nohy mrzly Mohla jsem buď brát a nebo nechat být a tak jsem brala. V buse jsem pak o svých luxusních fuskách, psala mamce kterou to velmi pobavilo, kdy mi tedy zpátky poslala vytlemeného smajlíka, rozhodla jsem se na svůj nákup dívat jinak.
Víte, já totiž vlastně pořádně ušetřila. Ty nohy byly opravdu hodně promočené a opravdu promrzé a na cestu, která zahrnuje i 2 km pěšky to opravdu nebylo, kdybych si je nekoupila, pravděpodobně bych z toho chytla močové cesty.
Nevím, přesně jak tohle onemocnění funguje, patřím ke šťastlivcům, kterým se zatím vyhnulo, ale, co jsem slyšel, tak je to opravdu velice, velice, velice nepříjemný problém, který se dlouho vleče a chudáka či “chudačku”, která jím trpí dost omezuje a trápí. Navíc je dost těžké se toho zbavit, holky si obvykle hodně stěžují, že se jim to vrací. A když si spočítáme, kolik musí stát různé urinaly, brusinky, čaje apod. co se na to všechno užívá, tak jsem nákupem těch ponožek ušetřila pěkných pár stovek. Takže takhle se vážení nakupuje! 😀
Jestli chcete taky ušetřit, nakupujte přes Plnou peněženku a část peněz za nákup se vám vždy vrátí zpět. 🙂
c3e1acf717_102584041_o2
Březen 2016

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.