antea.blog.cz

Já už to nechápu….

Jsou věci, které prostě v životě nepochopím…
Jako například, můžu přeplavat naši přehradu ke skalám a zpátky a ani to se mnou nehne (večer jdu ještě na procházku) a když jdu do obchodu, tak bych to nepřežila 🙂

No bylo to zajímavé: Původně jsem plavala a šťouchala před sebou matračku (na několika místech proraženou), jako pojistku mamce. Jenže jsem samozřejmě nedomyslela, že plaveme tak daleko, takže jsem si nevzala brýle, hmmm velice chytré, nebyla jsem schopna odhadnout vzdálenost teď mám na dálku cca 5 a něco, nevím už kolik, a tak jsem od půlky přehrady tvrdila už jsme skoro tam.
No, největší krize byla, když jsem u skal lezla z vody. Najít ve vodě skálu, nenabodnout se přitom na žádný šutr nebo kořen by bylo samo o sobě dost obtížné, ale když vám do toho ještě skáče mamka: “nechceš pomoc, dej si mohu sem…apod. ” jde vám to fakt na nervy.
No pevně doufám, že se to obešlo bezesvědků, ale asi mám smůlu. Viděla jsem skvrnu, kterou bych typovala na nějaké světlé tričko, jestli v něm ale někdo vězel je i záhadou. Mamka teda tvrdila, že jo (zmínila se až když jsme se vraceli), ale stejně to zůstává záhadou.
NO a závěrem dopisu, ještě trochu popisu. Když s mamkou budu chodit každý den (bohové chraňte mne), tak mi do Chorvatska koupí jednodenní měsíční čočky (jak nedůstojné, přiznám se že obvykle bych jí to “hodila na hlavu” ale vzhledem k tomu, že jsem si inteligentně nesehnala brigádu, držím zobák a jsem ráda, že jsem ráda…)
Jak si vlastně užíváte prázdniny? Já dopoledně proležím a pak jdu k vodě. Až do dneška jsem ještě studovala péči o labradora. Jenže dneska to mamka definitivně zamítla (jako už tolikrát) nejdříve mne nechá jako idiota psát chovatelům, studovat výcvik, péči apod. a pak řekne, že radši ne. No je fakt, že po neděli jsem to tušila. Mohu to schrnot tak: Děda bude mít radost.
Ale ono se najde něco jiného, v naší rodině jsem hybnou silou já, takže cokoliv zajímavého a pro ně nesouhlasného se v naší rodině stane, za to, to schytám já.
Byla jsem označena za rozumově nevyzrálou!!!
JÁ, kterou chtěli psychologové poslat do první třídy už v pěti a která celý život poslouchá jak je rozumově vyzrálá.
Chmm, stručně řečeno mne dědánek parádně nasr**!
A to je zatím vše, přátelé :-))
Červenec 2009

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.