Osobně o sobě

Hořkosladké historky

Tyhle situace vyvolávají v mamce hlasitý jásot. Je nadšená, že neporodila opičku, o kterou by chlap ani kolo neopřel a namlouvá si, že neskončím sama…

Ať už se jedná o částečně upravenou historku se zmrzlinou, či naprosto pravdivou a navazující historku s pizzou nebo dosud nezveřejněnou z minulého týdne z vlaku, já k tomu můžu říct, jen že chlapi jsou trapní a srabi!

Ono to se hrozně pěkně machruje mezi kámošema, když v narvaném autě projíždíte na chodníku okolo holky. Stačí si udržet těch několik sekund, co projíždíte okolo, veselý sebevědomý, flirtující výraz, ale v momentě, kdy mají komunikovat a nemají kam zdrhnout je to o něčem úplně jiném. Pozoruji to už roky a jsem znechucená, stejně jako jsem byla vždy.

Nikdy nezapomenu, jak se mě před časem snažil nějaký kluk balit (už si ani nepamatuji, kdo to byl) a líčil mi přitom jak strašně rád stanuje, jak to odmalička podniká, baví ho to a má to hrozně rád. Já jsem se vyjádřila v tom smyslu, že spaní na zemi bez teplé vody a splachovacího záchodu není nic pro mě. Vážení, netušili byste jak rychle obrátil. Ne, ve snaze mě sbalit v tom stejně pokračoval. Ale během pár minut dokázal zapřít svůj nejmilejší koníček a proč? Kvůli holce, kterou párkrát viděl a ani jí v podstatě neznal.

Jsem znechucená a otrávená. V podstatě kamkoliv vkročím pořád mě někdo nahání. Ok, tak na 10% mi to možná lichotí, ale na 90% je mi to nepříjemné a obtěžuje mě to. Vždyť i na “blbém” veletrhu knih jsem u stánku nejmenovaného nakladatelství musela snášet významné narážky na přítele a nenápadně ustupovala před stále se přibližujícím vystavovatelem…

Podotýkám, že moje současná nálada nijak nesouvisí s mým rozchodem, jedná se o návrat k normálu. Bývalého přítele jsem předtím než jsem spolu začali chodit, znala skoro deset let a vždy jsme o sobě měli výborné mínění a považovali jsme se za jakýsi druh kamarádů. Přesto mě sbalil jen díky tomu, že jsem tenkrát byla příšerně rozhozená z “nápadníka” který to opravdu přeháněl a já netušila jak se ho mám citlivě zbavit a zatím to zacházelo čím dál tím dál a mě bylo čím dál tím hůř – doslova. Byla jsem tehdy z toho všeho tak moc vykolejená, že moje obvykle aktivní obrané štíty se mi válely v prachu u nohou a nakonec to vyústilo ve dvouletý vztah.

A teď jsem zpátky v rybníku, okolo mě krouží rybáři a já z toho nemám žádnou radost…

 

 

Říká se, že pohled vydá za tisíce slov. Tady je to zpodobněno naprosto věrně.

 

zdroj videa: youtube

 

2 komentáře

  • Jindra

    Neboj, az budes o 30 kg starsi a 30 let tlustsi, tak te nikdo nahanet nebude a budes mit vytouzeny klid. Zatim to nejak vydrz:)

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.