Projekty

Giveaway #1

gVážení a milí,g

Máme tu historický první soutěž, která probíhá pod mojí režií!

Pro její vyhlášení nemám žádný speciální důvod, původně sice měla proběhnout k desátému výročí mého blogu, ale nějak nebyla ta správná nálada…

 

O co se hraje?

Cenou jsou tyhle príma drsné, slušivé, pavoučí náušničky. Recenze zde.

Pro soutěžící na druhém a třetí místě je taktéž připravená drobná cena (náušničky a náramek na kotník, když je to léto 🙂 )

p

 

Náušniček se nezbavuji ráda, ale mám alergii na bižuterní kovy, takže považuji za správné poslat je dál.

 

Jak vyhrát?

Soutěž je určena pro fanoušky mého blogu na FB (pokud nejste, není nic lehčí než se jím stát a můžete soutěžit! odkaz najdete vpravo v menu)

Každý soutěžící musí správně zodpovědět následující tři otázky a zasdílet soutěž na svém blogu příp. FB (čím víc nás bude, tím větší sranda, ne? )

1) Nemám bratra ani sestru. Vidím obraz. Otec muže na obrázku je synem mého otce. Kdo je na obrázku?

ll

2) Které slovo má být místo otazníku?

v4

3)  Které číslo patří do řady na místo otazníku?

2; -3; 4; -1; 6; 1; 8; ?


Ze správných odpovědí bude posléze vylosován šťastný výherce, kterého kontaktuji mailem a následně mu zašlu náušnice poštou.

Praktické info

Soutěž probíhá po celý červenec a končí 31.7. 2016. Výsledky budou vyhlášeny 1.8.2016

Své odpovědi posílejte na antea.blog@gmail.com a nezapomeňte uvést své jméno nebo přezdívku, jméno pod jakým jste mým fanouškem  na FB (můžete i odkaz nebo screeen, kde sdílíte sdílíte soutěž)a především pošlete správné odpovědi 🙂

Jen pro pořádek upozorňuji, že výhra není právně ani jakkoliv jinak vymahatelná a při pochybách o správnosti odpovědí rozhoduji já. Dále chci upozornit soutěžící ze zemí mimo ČR, ať si klidně soutěží, ale výhry zasílám pouze po území ČR, tak ať si to nějak zařídí. Pokud máte nějaké dotazy klidně se ptejte, v komentářích pod článkem je místa dost.

 

To je vše přátelé a ať vyhraje ten nejlepší.

 

2 komentáře

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.