antea.blog.cz

Filmové propadáky roku 2009

Po tom maturáku mám tak dobrou náladu, že vypotím ještě další článek 🙂
Znáte pocit, kdy narazíte na reklamu nového filmu, který už brzy přijde do kin a který vás hrozně nadchne. Začnete o něm zjišťovat informace, sháníte videa a nemůžete se dočkat chvíle, kdy konečně bude v kině. Když konečně v kině usedáte na místo a v sále se sešeří, stoupá vám adrenalin na maximum…… jen proto, aby jste po skončení filmu, znechuceně vyšli z kina a litovali času i peněz……..

Tak jsem přemýšlela o filmech co se mi letos líbily a vzpomněla jsem si na svoje letošní největší zklamání.
1. Peklo s princeznou
2. Kdopak by se vlka bál
3. Sněženky a machři po 25 letech
Peklo s princeznou
To bylo něco hroznýho 🙂 Čekala jsem svižnou, vtipnou pohádku a zatím jsem byla vystavena pro mne nepůsobivým hereckým výkonům a podle mne i docela zcestnostem. Fakt nevím co je milého na oslovení Klouzek. Navíc jakmile Jeronýma (nebo jak se Mádl v té pohádce jmenoval), ho Aneta (to jméno fakt nezapomenu 🙂 ) najednou miluje (to vyznání působí hrozně nepřesvědčivě) navíc jsem si nevšimla, kdy se stalo něco tak převratného, co by způsobilo zamilovanost. Celkový dojem. Velmi slabé. Pocit zklamání byl zvýšen, tím co jsem od té pohádky očekávala a čeho jsem se fakt nedočkala 🙁
Kdopak by se vlka bál
Celý film na mne působil zmateným neuceleným dojmem. Matka pokud budu slušná byla zralá na psych. léčebnu a pokud budu upřímná byla absolutní magor a hysterka k tomu. Řekněte mi, kdo by opustil vlastní dítě, kvůli….. kvůli čemu vlastně?!
A ještě mne fakt dostaly to jak tu holčičku (na jméno si opravdu nevzpomenu) několikrát uhodila pro nic, jenom se neobtěžovala zjistit, co tím co říká myslí (ta holčička).
Navíc mi vadil ten holččin kamarád. To jak se tam zaplétali ufoni apod. Působilo to hrozně okatě a na to, že měli být kamarádi, tam nic moc nepoukazovalo, pouze to zamotával. Což byl pravděpodobně účel, ale hrozn nápadný.
Sněženky a machři
Tento film jsem viděla 1,5x. Poprvé jsem ho vypnula po tom, co dal Viky dceři facku, na to jsem fakt nervy neměla, protože mi bylo celkem jasné co se bude dít pak. Celý jsem ho shlédla letos o Vánocích s mamkou (mimochodem taky se jí nelíbil) Celý film na mne působil hrozně beznadějně. Třeba, ten Radek (? – nejsem si jistá jménem), to bylo vyloženě zoufalé, nebo ta “mladá” profesorka se starým a asi i zlým manželem, nebo prof. Karda, kterému navždy odjela dcera a i Marika, která je mizerná herečka, neměla bych zapomenout na zoufalou matku dvojčat a Suchánka, který se marně snaží najít znovu smysl pro humor. Mám pocit, že to bylo na trh uvedeno jako hořká komedie. Ale já tam viděla jen tu hořkost, komičnosti jsem si opravdu nevšimla:-(
Jako obvykle: Hrubky a překlepy ignorujte, lepší už to asi nebude. 🙁
Jsem hrozně ospalá, včera jsme přijeli v 4:30 a spala jsem jen do 12:00, tak snad příště….. 🙂
Leden 2010

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.