antea.blog.cz

Fantazie z hororu

Něco pro vás mám, je to pravdivé, i když trochu upravené, protože kdyby to tu skutečná aktérka náhodou našla, tak mne zabije…
 

Představte si, že je vám 20 let, žijete v dnešní době, kdy nerovnost mezi muži a ženami byla oficiálně vymýcena neoficiálně ještě místy přežívá. Máte padesátiletého otce, typického pro svůj věk a pro svou dobu.
Vzhledem je to “takovej obtloustlej pupkatej strejc jehož poloplešatou hlavu pokrývají šedivé zbytky čehosi”, co dříve bývalo vlasy. A ten váš otec má stejně starého a podobně vypadajícího kamaráda. Jednou za ním ten kamarád přijede, prokecají spolu celé odpoledne, a když přijdou řeči na děti zmíní se i o vás, trochu vás mezi ostatními dětmi zdůrazní, protože jste stále nezadaná a tak trochu potížistka, ale z jeho řeči je cítit, že vás má rád, a že jste pro něj důležitá.
Odpoledne kamarád odjíždí, ale po pár minutách se vrací (nezapomeňte, že je to padesátiletá obluda, echm, chci říct padesátiletý muž jenž si život vychutnával a užíval a teď podle toho vypadá) a smrtelně vážně se vašeho otce ptá jestli by mu vadilo, kdyby si s vámi udělal známost. Dokonce ani váš otec s názorem, že chlap je pán domácnosti se nemůže zmoci na odpověď…
 
Přiznám se že to nedokážu napsat tak komicky jak to ve skutečnosti bylo a je to i tím, že byl změněn věk a postavení jednotlivých aktérů. Ale každopádně, když byla ona nabídka ke známosti vyřizována tak jsem seděla v autě vedle oběti a musím říct, že asi tři kilometry jsem řvala smíchy a otec oběti se mnou.
Oběť se také místy přidala, ale na délku našeho pobavení byla příliš šokovaná.
 
 
Březen 2008

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.