Osobně o sobě

Dobby je volný

“Pán dal Dobbymu ponožku” nebo si ji Dobby vzal sám? Nejsem si úplně jistá, ale fakt je že je mi o hodně líp, cítím se svobodná a v žilách mi zase teče adrenalin…

 

Uplynuly 3, vlastně už téměř 4. měsíce v mé “nové” práci. 

Během té doby jsem si nesčetněkrát připadala jako absolutně blbá a neschopná. Hledala jsem chyby u sebe, u ostatních, a i když jsem vždy našla, nebylo toho dost, aby to zdůvodnilo moje pocity. 

Na vánočním večírku jsem začala chápat, že tohle není o chybách, ale o tom, že nejsem na správném místě. Nevyhovovalo mi a ani já jsem nevyhovovala. Abych si svoji hypotézu o tom, že není chyba v tom, že jsem neschopná blbka, potvrdila a zároveň se připravila na nevyhnutelnou budoucnost, začala jsem si hledat práci v Brně. Tu jsem získala + ještě další pro agenturu v Praze. Oběma jsem poslala první vypracovaný úkol a obě dvě agentury byly velmi spokojené.

Není to moje chyba!

Dnes přišel konečně čas na projednání mě budoucnosti u současné agentury.

Měla jsem v hlavě několik scénařů, jak to dopadne a jeden se splnil.

Nevidí smysl v tom pokračovat. Bylo to přátelské a údajně budeme  v menším  pokračovat  externě, to  sice pochybuju, ale nebylo by špatně mít je měsíčně na pár hodin v záloze.

Když pominu tu nepříjemnost, že kopačky dali oni mně, po zpracování emocí se mi hodně ulevilo. O tom, že chci odejít jsem mluvila už kolik týdnu, ale asi bych se k tomu hnedtak neodhodlala a trápila bych se dál. Vždyť jak dlouho mi trvalo dát výpověď v minulé práci!

 

Takže v tuhle chvíli jsem “jen” OSVČ a volně si plachtím na vlnách osudu. Sice jsou to trochu nervy, ale v kombinaci s tou naprostou svobodou vzniká úžasný adrenalinový koktejl.

 

2 komentáře

  • Radka

    To musí být skvělý pocit. Není proč se trápit na jednom místě, když existuje spousta dalších, které budou vyhovovat lépe. Tak ať se v tom adrenalinovém období daří a najdeš, co hledáš!

    • Antea

      Skvělý to ještě úplně není, přece jen kopačky jsem dostala já a i když jsem chtěla udělat to samé budu se muset nejdřív trochu oklepat 🙂

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.