antea.blog.cz

Dě(f)ky pro kriply

Stát tomu říká sexuální asistence, ale do tohoto má podle mého názoru dost daleko…

Nevím, jaká byla původní myšlenka, zřízení této služby, ale když jsem o ní slyšela, tak jsem si to “představovala” tak, že asistentka má za úkol asistovat (nikoliv se aktivně účastnit!) při sexu dvou lidí, z nichž je minimálně jeden postižený a může proto mít problémy s provedením aktu. Např. kvůli pohybovému omezení apod.

Nebo, když se začnou “párovat” mentálně postižení lidé (nemám tušení jak to funguje, ale chápu to tak, že jsou omezeni duševně, ale fyzicky jsou ok a sex považuju především za záležitost pudů), tak že sexuální asistentka jim vysvětlí, jak to provést, jak na antikoncepci a případně jim pomůže dostat dané věci na správná místa….

V takovém případě (a zejména v tom prvním) je takováto služba na místě.

Co jsem se ale dočetla o skutečné náplni této práce (sice to bylo na novinkách, ale stejně…!), tak z toho je mi, s prominutím, na blití.

Asistentky jsou v podstatě děvky, kurvy, prostitutky, říkejte tomu jak chcete, ale faktem je že hodina sexu s asistentkou vyjde na 1200,- Kč. Kromě toho, co jsem výše uvedla, že bych od práce sex. asistentky očekávala, mají také v popisu práce že se “mohou handicapovaných dotýkat a mít s nimi sex”.

Stát sice uvádí, že se nejedná o kuplířství protože organizace, která toto organizuje, Rozkoš bez rizika (R-R) z toho nebude mít žádný finanční prospěch apod. ale tyhle řeči všichni známe a osobně jsem ještě nezažila, aby to byla pravda. Vždycky se najde někdo, kdo si na tom bude chtít nahrabat do vlastní kapsy.

Pozn. pro citlivé povahy: Uznávám, že ten nadpis je trochu moc ostrý (o postižených lidech za běžných okolností nemluvím jako o kriplech) a určitě se objeví lidé, kterým bude proti srsti, ale chtěla jsem, aby nadpis šokoval, stejnou měrou jako je podle mého šokující státem posvěcená prostituce pro postižené.

Navíc to ve mně zanechává dojem, že když prostitutka poskytuje služby postiženým, je to super záslužná humanitní práce, ale když je poskytuje běžným, zdravým občanům, jedná se o něco na hraně zákona, je to fuj a špinavost…

Co Vy na to?

Souhlasíte, aby “sex. asistentky” měly s “klienty” placený sex. protože se jedná o “bohulibou” činnost nebo souhlasíte se mnou, že se jedná o státem podporovanou prostituci a mělo by se to také nazvat?

 

zdroj citovaného textu: novinky.cz

 

 

Listopad 2015

 

 

EDIT 2019:

Kdopak, že to tu “sexuální asistenci” provozuje?

Bývalá prostitutka!

Ale pozor! Stát přece prostituci nepodporuje! 😀

 

12 komentáře

 • Josef šťastný

  ahoj anteo předpokládám že rozchod ti ublížil a muži sklamali nejspíš tě podváděl ale kvůli tomu není třeba abys byla zlá zatrpklá a urážela tyto ženy které poskytují úlevu a dovolují těm lidem na chvíly zapomenout na peklo v němž žijí ženský sou to svatý a tys jen zamindrákovaná slepice s kočkama tak ty,jedový keci ventyluj svím čtyrnohým koleginím

  • Antea

   Milý Josefe,
   děkuji ti za Tvůj komentář 🙂
   Nevím, z čeho usuzuješ, že jsem zatrpklá a muži zklamaná, ale bohužel Tě musím ujistit, že tento článek jsem psala v době, kdy jsem byla velmi šťastně zadaná.
   Neurážím ty ženy, je mi jedno čím se živí, pokud je to nazýváno správně. Ty ženy, jsou prostitutky, kurvy, děvky, šlapky… tak se obvykle ženy, které poskytují sex za úplatu, označují. Netrápí mě způsob obživy těch žen, každý dělá to, co si sám zvolí nebo to k čemu je okolnostmi donucen, ale vždy proto má svůj důvod a já se snažím lidi nesoudit .
   Rozhodně mi ale vadí, a to je to, co v článku kritizuji, že stát s touto formou prostituce souhlasí, ale ostatní prostitutky, které fungují u dálnic, v temných uličkách a podnicích s červenou lucernou, zakazuje a bojkotuje jim fungování.
   Pokud chce stát prostituci zakázat nebo povolit je mi v tuhle chvíli jedno, na čem ale jako občanka trvám je to, aby všem měřil stejnou měrou. Tzn. buď zakázat nebo povolit všem.
   Věřím, že se mi podařilo Ti vysvětlit můj článek, když se ti ho samotnému nepodařilo pochopit. Nekritizuji ty ženy nebo jejich klienty. Kritizuji pokrytectví státu a všech, kteří tvrdí, že se nejedná o prostituci.

 • Mája

  Doporučuji si o této problematice více načíst 😉 tvé názory jsou dosti přímočaré a myslím si, že to pramení z nedostatku informací.

  • Antea

   To, že se spousta lidí tváří, že prostituce je fuj a pak chválí ty “dobré” ženy, které mají placený sex s postiženými je nechutné pokrytectví. Na toto mám informací dost.

 • Lina Dee

  Jak bych to řekla… I kdyby to byla státem podporovaná prostituce, tak proč ne? Každý se nějak živí. Poznala jsem několik dívek, které prodávají své tělo a berou to stejně, jako já svoji šichtu. Prostě si odmakají svoje, dostanou za to peníze a pak jdou žít skoro normální život. Rozhodně nemám chuť ani tendence je nějak hanlivě nazývat, protože ač je jejich práce u nás víceméně nelegální, tak je užitečná. A to platí i v případě sexuálních asistentek pro fyzicky postižené. Člověk bez hendikepu si najde známost i na jednu noc poměrně snadno, ale s hendikepem? Ano může si objednat holku na escort ale co taková, bude si vědět rady s paraplegikem? Asi ne, co? Rozhodně bych neměla žaludek někoho takhle od stolu odsoudit za to, že poskytuje službu, kterou bych já nebyla schopná, či ochotná poskytnout.

  • Antea

   Já vůbec nemám problém s prostitucí. Kdyby to bylo na mě, tak ji normálně zlegalizuju, souhlasím s tím, že je to práce jako každá jiná.
   Vadí mi to pokrytectví, kdy je jedna prostituce “záslužná práce” a druhá je “odpad společnosti”.
   Vadí mi, že lidé dělí prostitutky podle klientů.
   Když je klient postižený, je prostitutka sociální pracovnice dělající záslužnou práci, když je zákazník zdravý je to děvka.
   To je to co mě tak vytáčí.
   Ta druhá věc, co mě štve, je placený sex. s osobami mentálně postiženými, které jsou na úrovni malých dětí…

 • Michelle

  Souhlasím s komentářem výše. Asi by bylo fajn si o té problematice zjistit nějaké informace (článek na novinky.cz nebude to pravé). Tohle je názor člověka, co čte Blesk apod. a nechá se ovlivnit každým blábolem, který se dočte.

  • Antea

   Zjišťovala jsem si to i na stránkách té organizace a mám i stručné vyjádření pracovnice, která pracuje s mentálně postiženými lidmi, takže bych řekla, že
   mám informací poměrně dost a měla jsem možnost se na to podívat i z jiných úhlů pohledu…
   To, že mě na “stopu” přivedly novinky, nijak nesnižuje ty informace, které zde uvádím a ke kterým se vyjadřuji, protože samozřejmě nečerpám jen z článku na novinkách.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.