Osobně o sobě

Chlapi jsou parchanti!!! alespoň většina…

Ale tentokrát už vážně!

Když jsem si nedávno stěžovala na Berušáka, byla jsem hodně znechucená a otrávená, ale tentokrát jsem doslova a do písmene běsná! Dnes končím s Polem, kterého bych s chutí překřtila na odporný bezpáteřný sliz vyplavený odněkud z hlubin kanalizace!

… psali jsme si tolik, že mi to až bylo nepříjemné. Psal mi jak mě má rád (WTF?!)  Jak jsou s přítelkyní v podstatě rozejití a jen spolu bydlí. Já mu psala, že tohle je od něj vůči přítelkyni hnusné, a že když jsou spolu už tolik let, tak že by o ten vztah měli bojovat.

Když se poprvé odmlčel, byla jsem trochu zmatená, ale na druhou stranu jsem byla ráda. Navíc jsem si myslela, že si to doma srovnali, takže logicky psaní se mnou omezí.

Pak se ozval, omlouval se… říkal jsem mu o téhle své hypotéze a on že ne, že to by nikdy neudělal a že mě má rád…

Netrvalo dlouho a napsal znovu, odepsala jsem mu, chvíli jsme si psali a pak konverzace skončila tím, že se ozve. Neozval se a to vzbudilo mou pozornost a nelibost. Nejedná se o to psaní, ale o to, že někdo něco slíbí a pak to nedodrží, což strašně nesnáším. Od malička trvám na tom, že když se něco řekne má se to dodržet… (matka to nesnášela… a samozřejmě nerespektovala..)

Pak občas psal, zásoboval mě fotkami ze svojí dovolené (na které jsem fakt zvědavá nebyla, když na pláži nejsem sama, je mi fuk jak je krásná). Ponávratu z dovolené se neozýval, tak jsem si řekla, že mu teda napíšu a napsala jsem mu jak se měli.

Psal mi jak se měli a jak toho má moc a jak mě nechce zahlcovat svýma starostma a jak se mi ozve. Neozval se. Dala jsem si dohromady jednoduchou rovnici.

Přidané fotky jeho přítelkyně a psa na FB + neozvání se mě = dali se zase dohromady a psaní končí. Ok, já jsem s tím v poho, to bylo to co jsem chtěla, jen je smutné, že nebyl schopný napsat mi to sám, zejména, když jsem se ho nato ptala s tím že je to považuji za přirozené a správné, takže věděl, že se neurazím nebo tak něco a stačilo napsat pouhé ano. Nenapsal a tak jsem to uzavřela. Zato dneska mi pípla zpráva od VBho. Byl to screen z jejich konverzace.

Pol tam VBmu píše, že si musel se mnou přestat psát. VB mu výmluvně odepisuje otazníkem, načež mu Pol zaslal několik vytlemených smajlíků s poznámkou, že mu to žena přestala tolerovat.

 

A tehdy jsem se nasrala!

Všechny ty rádoby chlapské řeči, jak je mu jen blbé jí říct, aby se odstěhovala, jak jí řekl, že uvažue o tom, že by jel na dovolenou se mnou a ne s ní… Ne že bych tomu věřila, ale jen to podtrhává celu tu urážku, ve kterou se to vše změnilo…

Ten člověk nemá ani takovou páteř, aby mi napsal jak se situace má. Místo toho se blbě, nedůstojně a trapně vymlouvá a dělá blbce ze sebe a především ze mě! To si skutečně myslí, že já jsem zvědavá na něj? On, který mi poslal „vyznání“ v písničce a moje odpovědi několikrát označil za elegantní odpal (to nebyl odpal, nedošlo mi, že se mě snaží sbalit či co, protože představa jeho a mě je naprosto nereálná, což jsem mu celou dobu psala…) A ty kecy, když odsuzoval Berušáka, že se mě snaží dostat do postele, kdežto on, Pol, ví, že je důležité nejdříve vybudovat důvěru, (což on dělá…)

No, po včerejší depresi, musím zkonstatovat dvě věci.

  1. Když jsem Pola viděla poprvé, vůbec se mi nelíbil. Když jsem ho viděla podruhé , myslela jsem, že je to VBho kámoš, tedy, že je prověřený a protože jsem byla zoufalá a neměla jsem nikoho, s kým bych si promluvila o rozchodu, a Pol se tvářil, že prožívá něco podobného, udělala jsem si z něj vrbu. Chyba, ale chybami se člověk učí. A naštěstí v naší konverzaci  není nic, co by pošpinilo mě nebo VBho…

Takže prosím potlesk pro můj instinkt, který, když zrovna nejsem na dně, což obvykle nebývám, funguje výborně!

  1. Včera jsem si stěžovala, že nemám od svého „bývalého“ líbání na krk a cucfleky, jako Pražský poděs, kterému to závidím. Jsem kráva! Ať je VB jakýkoliv vždy je to člověk, na kterého se můžu spolehnout. Nikdy v životě by neudělal takovouhle slizkou věc a to nejen mě, ale nikomu. Je prostě člověk, kterého si můžete vážit a hrdě můžete říkat: „s tímhle člověkem jsem chodila!“ Takže ano, VB je i nadále necitlivé poleno a dostat z něj stav jeho pocitů nebo mysli je nadlidský úkon, ale trvám na tom, co jsem vždy říkala, je to čestný dobrý, rovný člověk a i nadále neznám nikoho, kdo by se mu mohl rovnat (a pokud si tohle čte, tak se hned přestane samolibě šklebit! 🙂 )

Takže shrňme si to, Berušák je idiot, Pol je podpantofel bez páteře a na nimi, kdesi ve vesmíru, protože tak moc nad nimi je, si poletuje VB.

 

Mimochodem já VBho nevnímám nějakou zamilovanou růžovou optikou, ale on prostě fakt tak dobrý je. A je to člověk, kterého si jako jednoho z mála dokážu vážit…

 

2 komentáře

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.