Tipy

Cashbackové portály vám vrátí zpět peníze za nákupy

Prozradím vám, jak z každého nákupu získávám část utracených  peněz zpět a dokážu ušetřit tisíce korun ročně za své běžné nákupy. Sestavila jsem pro vás seznam nejznámějších cashbackových portálů. Díky tomu můžete začít šetřit hned při svém dalším nákupu, ať žijí cashbackové portály!

Všechny cashbackové portály fungují na stejném principu. Abyste získali 2-50 % utracených peněz z nákupu zpět musíte se do e-shopu prokliknout z daného portálu. Pak už normálně nakoupíte, jak jste zvyklí a koukáte, jak se vám peníze vracejí zpět.

Osobně se snažím cashbackové portály využívat na všechny svoje nákupy, protože to nic nestojí, a když můžu, tak ráda ušetřím. Proto jsem zaregistrovaná ve všech níže jmenovaných portálech. Procenta, která vám vám e-shopy vrátí se u jednotlivých portálu liší a proto je dobré si pamatovat, kde vám vrátí nejvíc.

Cashbackové portály mají jediný háček a to vzpomenout si na to, že se do obchodu musíte proklinout přes ně. Naštěstí na to mysleli a většina portálů už nabízí “aplikaci” kterou si stáhnete do PC a ona vás pokaždé upozorní, když můžete získat zpět peníze z nákupu.

Plná peněženka

Plná peněženka.cz je asi nejznámější cashbackový portál v ČR. Používám ji už několik let a za tu dobu už mi ušetřila několik tisíc. Zároveň nabízí jednu z největších odměn za registrování60 Kč! Není to moc, ale kdo vám to na ulici dá?

TIP: Za registraci získáte odměnu 60 Kč.

 

Tipli

S Tipli.cz můžete získat zpět až 33 % z nákupů. Navíc je to mezinárodní portál, který se vyskytuje ve čtyřech různých zemích (Čechy, Slovensko, Polsko a USA). Disponuje širokou nabídkou obchodů, kde ten svůj určitě najdete. A nesmím zapomenout, že mají toho nejbožejšího maskota na světe – oslíka jako ze Shreka!

 

 

Refundo

Refundo.cz s odměnami nedělá žádné okolky. Všichni uživatelé s ním dohromady ušetřili už 31 217 708 Kč! Najdete ho nejen u nás, ale i na Slovensku a v Maďarsku. Myslí na maximální pohodlí při nákupech, takže si můžete stáhnout aplikaci do mobilu, která vám umožní získat peníze zpět, ať už budete nakupovat kdekoliv a kdykoliv.

 

Hamty

Hamty.cz se právem nazývá nejštědřejší portál v Česku. Z více než 550 obchodů tu můžete získat zpět až 50 % z nákupu. Nabízí až dvojnásobně vyšší provize než ostatní cahbackové portály a ještě odměnu 50 Kč za registraci. A to už se fakt vyplatí! Říkačka “hamty, hamty, hamty, ať mám víc, jak tamty,” tu dost dostává nový rozměr, protože tady víc opravdu máte.

TIP: Za registraci získáte odměnu 50 Kč.

 

Vratné peníze

Vratné peníze.cz pro vás mají přichystaný nejen pěkný cashback, ale i vstupní bonus 50 Kč a celou řadu slevových kupónů, které můžete využít, aby byla cena, kterou za váš nákup zaplatíte ještě nižší. Pro snadné ovládání v mobilu si můžete stáhnout aplikaci Portmonka. Abyste při nákupu na Vratné peníze nezapomněli, můžete si stáhnout Připomínáčka, který vás vždy upozorní, že mžete získat zpět peníze z nákupu. Za instalaci Připomínáčka získáte za odměnu dalších 20 Kč.

TIP: Za registraci získáte odměnu 50 Kč.

 

Získejte

Získejte.cz je na trhu už 7 let a nabízí bezkonkurenčně největší odměnu za registraci 130 Kč. Kromě cashbacku můžete získat i různé VIP body, které si můžete směnit za peníze a získáte tak ještě víc peněz. Registrace zabere méně než dvě minuty a pak už můžete vesele inkasovat peníze za každý váš nákup. Svoje peníze si pak můžete nechat vyplatit nejen na běžný účet, ale třeba i na PayPal.

TIP: Za registraci získáte odměnu až 130 Kč.

 

Já za ušetřené peníze jezdím každý rok na menší dovču. Někam na prodloužený víkend, kde si vychutnám čas jen sama pro sebe.
Už víte, co s ušetřenými penězi uděláte vy? Napište mi to do komentářů! A pokud máte kamarády, kteří by taky rádi pár kaček ušetřili, nezapomeňte jim článek sdílet. 🙂

 

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.