Tipy

Čarovný les

To byla taková kravina!

 Celou první hodinu se děj odvíjel podle klasických pohádek ale formou pochybného muzikál, který většinu času odrhoval stále dokola jednu a tu samou písničku.

Herecké obsazení? Mizerné! Nejsympatičtější postavy byly  pekař a jeho žena a průměrně můžeme hodnotit  prince, co chtěl Popelku, ten docela ušel (posléze jsem zjistila, že ho hraje herec na, kterého normálně docela ujíždím Ch. Pine a v Čarovném lese ho hodnotím pouze jako ucházejícího. To plně vystihuje ubohost filmu). Nejlépe ztvárněnou postavou, byla bezpochyby čarodějnice, kterou hrála Meryl Streep ačkoliv nechápu, co tato herečka v tomhle braku dělala a podivuje i nad přítomností Johnnyho Deppa, který hrál lehce pedofilního vlka.

Postava Popelky vypadala jako typická nedůvěryhodná záporačka, Locika jako pracovnice vykřičeného domu a Jackovi i Karkulce by člověk s chutí napohlavkoval. Zejména malá „Karkule“ mne tedy vytáčela doběla – takový malý, přemoudřelý, arogantní fracek!

Celý příběh byl pitomý, nezajímavý a ztráta času. Viděla bych to jako nádhernou ukázku toho, jak se i s dnešními technickými výdobytky a absencí hranic nechá něco fakt zbabrat!

Nejvtipnější moment celého filmu, snaha prince „sbalit“ pekařku a když princové „vyjí“ na splavu a rvou si košile.

To byly jediné úsměvné momenty filmu, které plně vyváží nepohádková tragédie, která se ve filmu  objeví a naprosto zkazí už tak nepříliš dobrý dojem z filmu/pohádky!

Čarovný les je v mých očích nekonečný propadák a v žádném případě jej nemohu doporučit ke zhlédnutí, leda že chcete vidět jasný příklad toho, jak se tvorba pro děti dělat nemá!

 

(trailer)

 

 

Zdroj videí: youtube

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.