Tipy

Bio regenerační olej

Nevěřila bych, že si kdy zvyknu si něco mazat na obličej, protože nesnáším ten pocit „umazanosti“. Pak jsem si ale našla první vrásky a zaznamenala první známky povadnutí pleti a velmi rychle jsem svůj postoj přehodnotila.

Téměř hystericky jsem hledala něco, co to zastaví. Co mi přestane připomínat nedokončenou VŠ, bydlení ve studentském bytě, ztrátu vztahu, nula potomků, nejistou práci… prostě všechno to, na co už se stávám příliš starou.

 

Nastalo dilema mezi pleťovým krémem a olejíčkem. Nakonec zvítězil olejíček, pro své výborné vstřebávací vlastnosti.

Poté už zbývalo jen vybrat vhodnou značku, opět jsem volila mým čtenářům už „starý“ známý Saloos. Přírodní certifikovanou kosmetiku, která mne ještě nikdy nezklamala.  Vybrala jsem si Bio regenerační olej, jehož součástí je mimo jiné oleje i olej z růží a nedovedu si představit, že bych mohla být spokojenější!

Když pominu nádhernou, okouzlující vůni růží, která není chemická, ale opravdu máte dojem, jak kdybyste stáli u růžového záhonu, tak musím vyzdvihnout hned několik věcí.

Olej nemastí!

Asi se tomu těžko věří, ale je to tak. Aplikuji jej, jen na vlhký obličej očištěný vodou nebo pleťovou vodou a za 2-3 minuty ani nevím, že jsem olejíček použila. Jen mi ho nenápadně připomíná lehká, nevtíravá vůně růží, co se okolo mne občas vznese.

2

Další úžasná vlastnost olejíčku je, že ho téměř neubývá. Lahvička je zakončena kapátkem ve víčku a mně na celé ošetření obličeje stačí pouhé tři kapky. Jedna na čelo a po jedné na každou tvář. Nechci to přehánět, myslím si, že v případě nadměrné aplikace by mi olejíček nakonec pleť mastit začal ať by byl sebelepší a jen málo, co mi přijde tak ošklivé jako holka s pletí tak lesklou, že skoro hází prasátka…

 

Po aplikaci je pleť hydratovaná a svěží. Při delší, používání jsem zaznamenala úbytek černých teček a především zmizely jakékoliv problémy s pletí. Pupínky apod. se staly pro můj obličej naprosto výjimečnou záležitostí a já jsem přesvědčená, že za to vděčím Bio regeneračnímu oleji od Saloosu, takže Vám ho s klidem doporučuji, mně opravdu pomáhá!

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.