Tipy

Balíček kosmetiky Saloos

Nesnáším běžnou kosmetiku plnou chemických látek, kterou považuji za organismu škodlivou – vezměme si jen antiperspiranty s příměsí hliníku!  Naprosto bezvýhradně upřednostňuji bio kosmetiku, která se skládá s bylinek a je vytvořena postupy, které jsou prověřené staletími. Proto jediná kosmetika kterou recenzuji a budu kdy recenzovat je bio.

Jedna ze značek bio kosmetiky je i Saloos.

Už mám za sebou jednu várku recenzovaných přípravků a byla jsem velice spokojená, tak jsem zrecenzovala i další.

saloos

Přišel mi aromatický roll on s vůní divoké růže, pak bio regenerační obličejový olej – růže, květinová pleťová voda – Tea tree, esenciální olej jasmín a balzám na rty.

Aby se to nepletlo a všechny recenzované produkty byly pěkně pohromadě, budu pokračovat v přehledu recenzované kosmetiky, který už jsem začala.

A abych, nějak nastínila, jak si kosmetika Saloos vedla tentokrát. Opět jsem byla hodně spokojená, ale narazila jsem i na produkt, který mi navzdory veškerému očekávání přišel absolutně odporný a bohužel bych ho  v žádném případě doporučit nemohla. Takže recenze nebudou žádná nuda a já doufám, že se najdou lidé, pro které bude přínosná.

.
A tím s recenzemi ještě zdaleka nekončíme! Právě chystám velký test zubních past, který jsem připravila ve spolupráci s nazuby.cz, kteří mi poskytli zubní pasty na testování. Zatím jsem jen na začátku, ale už teď vím, že se obyčejným chemickým pastám už nikdy nevrátím.

 

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.