Příběh rodiny Lancasterů

62. Příběh rodiny Lancasterů

  1. Doroty

Doroty Snowhite, mladá žena, která se přistěhovala do městečka a obrátila v něm život na ruby.

doroty

Jestliže Lancasterové byli snobi, rasisté, posedlí rodem a svým lepším původem, nebyli nic proti Snowhiteovým. Ti byli ještě stokrát lepší, nebo chcete-li horší. Zatímco Lancasteři dělali v zájmu přežití rodu ústupky a ženili se i s čaroději nebo vílama, či nedostatečnými osobami z řad lidí, Snowhiteovi by raději vymřeli, než aby si takto znečistili krevní linii. A proto se Doroty objevila ve Veroně, hledala někoho, kdo by byl hodný její ruky, aby společně mohli plodit další elitu. Její pátrání ji dovedlo až k Lancasterům.

Když dorazila na místo, byla zděšená. Přišli o sídlo, gen a vše bylo v rozkladu. Na druhou stranu, dříve bývali „někdo“ a jejich pověst stále přetrvávala, ačkoliv realita už dávno neodpovídala. Navíc, už neměla čas ani chuť dál hledat, rozhodla se, že získá stárnoucího Mikeše a přes něj postaví celý rod Lancasterů do latě.

Se získáním Mikeše problém nebyl, stejně jako většina mužů i on na ní jednou pohlédl a ztratil hlavu.

snehurva

Viděl líbivou fasádu a o to, co se skrývalo za ní, se už nestaral a Doroty to tak vyhovovalo. Rozhodla se neztrácet čas. Nenápadně Mikeše pronásledovala, všude kde byl on byla i ona, neustále na sebe naráželi. Doroty byla vždy okouzlující, milá, laskavá, zábavná a netrvalo dlouho a začala s Mikešem tvořit pár.

 

O chvilku později se nastěhovala do Lancasterského domu a za nedlouho byla svatba. Mikeš byl nadšený, měl pocit, že našel dokonalou ženu. Krátce po svatbě se pak objevil první zádrhel. Doroty začala tropit scény, že odmítá být pod jednou střechou s Aliciou, která je jakožto upírka ten nejopovrženíhodnější odpad. Alicia byla v šoku, ještě nikdy se k ní takto nikdo nechoval. Snažila se situaci uklidnit, protože už s Normanem začala vyjednávat  příměří a s Mikešem v jednáních úspěšně pokračovala. Ale vše bylo čím dál tím horší, až nakonec Mikeš Alicii vyhodil. Snažil se to udělat, co nejvíce šetrně a důstojně, ale faktem bylo, že vyhověl diskriminaci a bezpráví a pohřbil tak veškerou naději na mír. Alicia dorazila domů zklamaná a smutná.

Ester ani nikdo z Mortdachaiů nebyl překvapený, znali Lancastery a věděli, co dovedou. Nelitovali Alicii, varovali ji, ale bylo třeba, aby se přesvědčila na vlastní kůži. Na jednu stranu byli i trochu rádi, že to takto dopadlo. Lancasterovi tak pomohli Alicii jasně si uvědomit, kdo je. Mortdachaiová!

Se spokojeným úšklebkem pak sledovali novinky, které se u Lancasterů odehrávali. Nedlouho poté, co se podařilo Doroty vyštvat Alicii, přišla s dalším požadavkem….

2 komentáře

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.