Příběh rodiny Lancasterů

60. Příběh rodiny Lancasterů

12. Odhalení

Ideta zjistí, že její manžel má společnou minulost se svým švagrem. Jak se vyrovná s tím, že byli manželé?

Krátce po svatbě zjistila Ideta, jaký vztah panoval mezi jejím manželem a Lexou a od té doby neustále tlačila na Normana, aby se Lexa s rodinou odstěhovali. Norman nechtěl o Lexovu blízkost přijít a tak prosbě své ženy dlouho odolával. Když mu však oznámila, že je těhotná a dala mu na vybranou mezi sebou a Lexou, musel s těžkým srdcem Marylinu rodinu požádat, aby se z domu odstěhovali.

Marylin nezaváhala. Okamžitě sebrala manžela i syna a ihned ze sídla odešli. I jí byla totiž minulost jejího manžela a bratra trnem a v oku a tak když měla možnost získat svého muže jen pro sebe, aniž by ublížila bratrovi, nebylo nic, co by ji zastavilo. V rychlosti manžela i syna přestěhovala do prvního domku, na který měli peníze.

domek

Jednalo se o maličký, přízemní domeček vybavený oprýskaným starým nábytkem. Marylin to ale nevadilo, byli pryč z lancasterského domu, daleko od jejího bratra. Teď teprve nastal čas najít jim důstojné místo k žití.

Bohužel se velmi brzy ukázalo, že jejich finanční situace není ani zdaleka tak dobrá, jak si Marylin myslela. Na jiný dům neměli dost peněz a do toho Marylin zjistila, že je podruhé těhotná. Začala se bát, že to nezvládne a skončí jako troska ve vybydleném mobilhaimu. Když,  ale na ultrazvuku uviděla své druhé dítě, uvědomila si, že to nesmí vzdát. Lexa si našel práci a ona trávila veškerý volný čas, který nevěnovala malému Markusovi, prohlížením realit. Někde tam musí být domek, ze kterého udělají svůj domov!

Týdny se pomalu měnily v měsíce a nikde se žádný vhodný dům neobjevoval. Už to vypadalo, že se další potomek narodí do té bezútěšné barabizny, kde bydleli, když v tom se v inzerci objevil nový inzerát. Marylin s Lexou neztráceli čas s oslovováním realitky a vydali se rovnou za majitelem domku. Dobře udělali. Ačkoliv byl domek nevybavený, jednalo se o solidní stavbu za dobrou cenu a zájem o ni byl veliký.

Majiteli však padli do oka právě Marylin s Lexou a malý Markusem,a proto netrvalo dlouho a všichni tři stáli na prahu svého nového domova.

domov

Sice se finančně zcela vyčerpali, ale domek byl obyvatelný a dokonce tam bylo zachováno i pár kusů nábytku. Přežijí. Budou muset šetřit, ale bude to radost, vždyť budou budovat svůj domov!

Dny se změnily v poklidnou rutinu. Lexa chodil do práce a těhotná Marylin byla doma a starala se o malého Markuse a domácnost. Když pak přišel čas a narodila se malá Alexa, byla Marilyn spokojená. Splnilo se jí vše, po čem v životě toužila. Zjistila totiž, že lze být i víc než Lancaster, byla manželkou a matkou, to bylo všechno.

2 komentáře

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.