Příběh rodiny Lancasterů

55. Příběh rodiny Lancasterů

7. První oběť

Sultánovi se podařilo sehnat první obyvatelku podzemního vězení. Podaří se mu zplodit s ní dítě?

 

Jeho první obětí se měla stát Lesomíra Svíc. Vdaná matka dvou malých dětí, čarodějka a žena s rozměry malé velryby.

lesomira

Už z jejího vzhledu bylo jasně patrné, jak moc byl Sultán myšlenkou na plození dětí posedlý, když vzal za vděk i ženou, jako byla Lesomíra, která nejen že se mu po všech stránkách hnusila, ale zároveň byla ještě manželkou vlkodlaka, toho nejodpornějšího stvoření ze všech!

Jakmile se mu podařilo Lesomíru nalákat k sobě domů, jeho milá maska, kterou ji okouzlil, spadla. Zavlekl ji do jednoho z podzemních bytů a jasně jí sdělil své požadavky. Pokud chce ještě někdy vidět svého manžela a dětí, které s ním zplodila, porodí mu tři děti. Po narození třetího ji nechá jít a ty nepovedené zmetky, které nebudou mít jeho oči, jí klidně přenechá, jestli je tedy bude chtít.

Lesomíra byla zničená. Udělala jen jednu malou chybičku, nechala se okouzlit Sultánovým kouzlem a vzhledem a nechala se pozvat k němu domů. Ani nevěděla, proč to udělala. Její manžel Matěj, byl pro ni vším. Ale poté co po porodu dětí příšerně přibrala a nedařilo se jí nabraná kila shodit, nebyl už jejich vztah takový jako dřív. Snad právě proto jí dvorné chování Sultána a zájem, který o ni projevova,l natolik polichotil, že se přesvědčila, že u něj doma půjde jen o skleničku a že tedy nedělá nic špatného.

Jak tvrdě za svou chybu zaplatí! Kolikrát se bude muset nechat od toho psychopata znásilnit, než porodí tři děti? Kolik bude jejím dětem, až se odtud dostane? A co Matěj bude ještě na živu, odpustí jí její chybu a přijme ji zpět? Svou hloupou a tlustou ženu?

 

Nehodlala se Sultánem bojovat. Byla zavřená u něj ve sklepě, vydána mu zcela na pospas. Nemá nejmenší šanci. Mohla jen doufat, že co nejdříve vyplní příkaz, který jí Sultán uložil a může prosit boha, aby i Sultán dodržel své slovo a skutečně ji poté nechal jít…

 

Ale bála se, že živá odtud nevyjde. Je jen otázkou času než i do Sultánovy šílené mysli pronikne poznání, že jakmile ji odtud nechá odejít, ona půjde rovnou na policii a ta udělá jeho šílenému řádění přítrž a zachrání i ty nebohé děti, které budou zrozeny v tomto podzemním pekle.

Ačkoliv se Lesomíra snažila k hrůznému osudu, který ji potkal přistupovat, co nejvíce racionálně nakonec ji emoce přece jen přemohly a ona strávila celou noc zalykajíc se pláčem.

Čím si tak krutý osud zasloužila? Nikdy přece nic hrozného neprovedla!

Ale otázky, které se jí mezi vzlyky draly z úst zůstávaly nezodpovězeny a stěny, které ji obklopovaly zůstávaly němým svědkem současných i budoucích událostí.

 

 

Pokud se Vám příběh líbil, budu ráda, když o něm dáte vědět svému okolí, třeba sdílením na FB 🙂

2 komentáře

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.