Příběh rodiny Lancasterů

54. Příběh rodiny Lancasterů

6. Šílenství

Nakonec každého jeho osud dožene…


 

Zprávu o Šarlině zradě, Esteřině triumfu a novém parchantovi na cestě, přijali Lancasteři s největší zlobou a záští. Kdyby to rodové finance umožňovaly ani na vteřinu by neváhali a najali někoho,kdo by té zatracené děvce toho parchanta z břicha vymlátil. Takhle nemohli dělat nic, jen každý večer před usnutím přát Mortdachaiům a především Šarle to nejhorší.

Zejména jeden z nich to prožíval až extrémně. Sultán! Nikdy se o rod příliš nezajímal, ale s Šarliným těhotenstvím si začal uvědomovat, že nedal rodu dědice. Stáří už mu začalo klepat na dveře a on neměl ani práci ani přítelkyni. Lancaster je totiž na práci příliš dobrý a chodit s nějakou plebejskou děvkou? Nasrat! Nicméně dědice potřeboval a tak se mu v hlavě vylíhl šílený plán.

Není možné určit, zda za to mohlo křížení kvůli očím, které se táhlo v lancasterském rodě už po generace, či se prostě už s nějakou deviací narodil, ale hned když se ráno probudil, začal svůj plán uskutečňovat.

Sebral všechny zbývající rodové finance, o zbytek rodiny se nestaral, však oni si nějak poradí, konec konců stejně většinu vydělávali jen na něj a jeho potřeby, a našel si pozemek. Tam si postavil malý domek. „Loveckou chatu!“ smával se, když o ní mluvil. Neplánoval však lovit zvířata. Pod chatou vybudoval rozsáhlé sklepení a v něm tři byty. Každý byt základně vybavil a největší pozornost věnoval každé ze tří ložnic, které byly v největších místnostech. Chtěl, aby se v ní jeho kořisti cítily dobře a povily mu dost lancasterovských dětí.

silenstvi

Ano, tak si Sultán naplánoval rozšíření Lancesterovského rodu. Nalákat do svého sklepení trojici nebohých nic netušících žen a tam je držet, dokud nebude mít dost pravých lancasterů. Stane se tak nejlepším lancasterem v historii rodu, protože po sobě zanechá největší množství těch pravých potomků.

Sotva byla stavba hotová, zbývalo uskutečnit druhou část plánu. Tlačil ho čas a potřeboval zplodit, co největší množství potomků ještě než zemře a tak se rozhodl vypomoci si magií. Lektvar přátelství zajistí, že s ním ty husy půjdou dobrovolně a i na těch parchantech budou více méně spolupracovat, ačkoliv kdyby náhodou ne, provazy, pouta a další pomůcky měl samozřejmě nachystané. A o to, aby bylo těch devět měsíců náležitě využitých, se postará rozmnožovací lektvar, který zajistí vícečetná těhotenství. To nemůže nevyjít!

Sultán byl sám se sebou spokojený. Konečně na to kápl, tři živoucí inkubátory, od něj by se mohli předci učit!

Zprávu, že se u Mortdachaiů narodila malá Alicia, přijal bez sebemenšího zájmu.

alicia

Vyhlídl si totiž svou první kořist.

6 komentáře

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.