antea.blog.cz,  Příběh rodiny Lancasterů

31. Příběh rodiny Lancasterů

1. Nový cíl

Amélie si zoufala, stala se hlavou rodu složeného z malých holek a jedné z nich, podle práva (asi Adell) musí pomoci chopit se jejích dědických povinností, včetně té nejdůležitější, dát rodu pravého dědice, plnohodnotného Lancastera.
Zvrácený plán, který nedávno Gabriellu tak zaujal, a který se nakonec rozhodla zrealizovat, musí, není jiné cesty. Nejdříve musí ale najít Djangův hrob, to, jeho vzkříšení a následné vytvoření upraveného klonu, který si pak Adell vezme, zabere spoustu času. Naštěstí zatím vypadá, že ho má dost.
Adell chodí ještě na základní školu. Je z ní nenapadána obtloustlá holčička, která ztrátu obou rodičů řeší přejídáním.
7749f51632_102588693_o2 
Je jasné, že nucená svatba jí nijak neprospěje, ale díky času, který na to Amélie má, může na to Adell začít připravovat už od dětství a provést tak celou akci tak citlivě, jak jen to bude možné.
Zatím ale bylo potřeba vyřešit jiné starosti. V sídle Lancasterů jich nyní bydlelo pět.
Čerstvě plnoletá Amélie, Bianca docházející na SŠ, základní školu navštěvující Adell a dvě batolata upírka Ester a mladší Gabriella.
Zajistit péči o dům, školní docházku a výchovu holek, to vše bylo na Amélii. Měla štěstí, že jim zůstalo slušné dědictví, takže nemusela chodit do práce a mohla se věnovat péči o nejmenší sestřenky.
Ester už brzy dosáhla školního věku, takže Amélii ubylo starostí, ale moudrá z Ester nebyla.
ee2dc16873_102588694_o2
Byla to taková temná holčička, zamlklá a tajemná, která od začátku dávala najevo, že pro ni Amélie není žádná autorita. Nikdy sice nedělala žádné potíže a i ve škole se jí dařilo dobře, avšak nezúčastněný pohled neobvyklých zářivých očí dával a jasně najevo, že pokud Amélii poslechla, bylo to jen proto, že chtěla ona sama.
Ve volném čase se věnovala pěstování svých dovedností a ty podpořené i jejím vampyrismem rostly závratnou rychlostí. Netrvalo dlouho a její vědomosti dalece přesahovaly Améliiny schopnosti.
Všichni postupně vzdaly snahu zatahovat ji do rodiny a tak Ester zůstala zcela osamocená.
Ze začátku se tím Amélie trápila a brala to jako své selhání, když ale Ester všechny její snahy o spřátelení ignorovala, Amélie to vzdala a začala se věnovat svému životnímu úkolu. Předat skrz Adell sídlo Lancasterů do rukou pravého Lancastera.
Nastal čas najít místo, kde Django umřel.
Bylo to neuvěřitelné, ale nikdo přesně nevěděl, kde to bylo. A tak Amélie vyrazila nejdříve na hřbitov, jestli tam nebudou mít bližší informace. Tolik v to doufala, ale byla zklamána. Poslední Lancaster, jehož místo smrti na hřbitově evidovali, byla Oksana.
Když byly Améliiny naděje takto zklamány, nevěděla co dál. Nakonec se ale rozhodla, že se zkusí poptat mezi lidmi, zda by někdo o místě Djangova skonu nevěděl.
Ale ani to nepřineslo své ovoce. Lidé se na ni koukali jako na blázna. Zoufalá Amélie začala tedy křížem krážem procházet město a hledat místo, kde její strýc naposledy vydechl…

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.