antea.blog.cz,  Příběh rodiny Lancasterů

23. Příběh rodiny Lancasterů

3. Další krok

Když se konečně Terra dočkala položení podlah v novém domově a začala vybavovat kuchyň, ucítila, že přišel čas na další životní krok. Už měla dost samoty, která na ni číhala v každém rohu prázdného domku a tak se rozhodla k poněkud ožehavému kroku, podala si inzerát na seznamce.
Dlouho se toho kroku obávala, přišlo jí to ponižující a nepřirozené, ale díky pracovnímu zápřahu neměla možnost si někoho najít jinou cestou.
Po podání inzerátu probděla obavami několik nocí. Udělala dobře, nebo je to obrovská chyba? Ke zkontrolování schránky s odpověďmi sbírala odvahu několik dní a když se ji konečně otevřela, čekalo tam na ni několik odpovědí.
První byla od bledničkového a na první pohled nesympatického Malcoma, tu rovnou vymazala. Jako další byla od blonďatého, Romuluse na kterém ale bylo bohužel ze všeho nejvíc sexy jeho jméno. Třetí odpověď poslal vášnivý včelař a pošuk od pohledu Talbot a čtvrtá byla od sympatického Bouřkomila. Ten jediný Terru zaujal natolik, aby se s ním dala do chatu. Po pár hodinách sice stále měli o čem psát, ale na Terru čekal šok. Při konverzaci se Bouřkomil jen tak zmínil, že je ženatý s Evoslavou.
Terra se nemohla zmoci na slovo. To snad nemyslí vážně, že je ženatý?! Tak proč odpovídal na inzerát na seznamce? Komu chce namluvit, že jeho manželství je nefunkční a chystá se k rozvodu?! Původně chtěla Terra komunikaci okamžitě ukončit, nakonec si ale řekla, že mu zatím dá ještě šanci. Konec konců, když zjistí, že jí lže, ukončit to může vždy. A tak v konverzaci pokračovala.
Jak dny plynuly občas si s Bouřkomilem zavolala a to jí zatím stačilo, nadále se věnovala především budování domu a své kariéry.
Jak čas plynul stále víc Teřiných známých mělo potomky a i Terra dosáhla věku, kdy chtěla potomky mít. Zastavila se a zamyslela se. Dům už doznal velkých změn a bylo z něj dobré místo k životu, za které se nemusela stydět.
c3edf3b0f3_102348487_o2
Nastal čas pozvat Bouřkomila domů a osobně jej poznat, aby zjistila, zda mezi nimi může být něco víc, nebo musí s hledáním budoucího otce svých dětí začít odznova.
Před Bouřkomilovým příchodem byla Terra velice nervózní, protože předtím její pozvání několikrát odmítl. Má vůbec zájem, nevrátil se ke své ženě? To byly otázky, které se Teře proháněly hlavou.
Nakonec ale Bouřkomil její pozvání přijal a tak Terra uklízela, pracovala na svých konverzačních dovednostech a vylepšovala svůj vzhled, jen aby až ji Bouřkkomil poprvé uvidí na život, byl ohromen. Co když Terra zjistí, že je to ten pravý, ale jemu se do rozvodu nebude chtít? Pak bude dobrá každá maličkost, která Teře zvýší šance na výhru vysněného muže.
Export1
Export1

3 komentáře

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.