antea.blog.cz,  Příběh rodiny Lancasterů

22. Příběh rodiny Lancasterů

2. Stěhování

Konečně dvojčata oslavila osmnáctiny a o pár dní později si našla i práci. Django se rozhodl, že bude lékařem a Oksana chtěla využít svůj potenciál u největší místní korporace. Pak Terra sourozencům přenechala své našetřené peníze ze zaměstnání, měla přece jenom trochu černé svědomí, že je opouští tak krátce poté, co dospěli, prodala obrazy a odstěhovala se. Koupila si malý pozemek, nedaleko policejní stanice, aby to neměla příliš daleko do práce a měla odkud zahájit cestu za svým snem. Po koupi pozemku jí ještě zbyly peníze na základy domu.
d39ef1289b_102172409_o2
Rozhodla se postavit si jen malý domek. S velkou ložnicí, malou pracovnou, koupelnou a kuchyňským koutem umístěným v nejfrekventovanější místnosti. Byla si vědoma toho, že tam by se s rodinou těžko vešla, ale nevěšela hlavu. Ačkoliv chtěla založit rodinu podstatně dříve než její otec, nepředpokládala, že by se tak stalo dříve než ve čtvrti zbohatlíků na té největší a nejkrásnější parcele vyrostou základy jejího domu a to bude chtít ještě spoustu času…
Zatím si užívala úspěchů v práci, kterých měla opravdu mnoho. Povýšení přicházela jedno za druhým a Terra spokojeně konstovala, že tvrdý dril a příprava na budoucí povolání, kterému se od dětství věnovala se skutečně vyplatil. Netrvalo ani pět let a už se mohla honosit hodností poručíka a vést výslechy, což byla pozice, na kterou se mnohdy nedostali ani lidé, kteří prací na policii strávili většinu života.
Ale i přes úspěchy v práci nepostupovala stavba Teřina příbytku dostatečným tempem. Základní věci jako malou levnou postel, starý počítač na oprýskaném stole, sprchový, kout a záchod už sice měla, ale stále víc věcí postrádala, než vlastnila.
c4853efd54_102172410_o2
Přesto nevěšela hlavu, byla bojovnice a měla svůj cíl za kterým šla, ale někdy, když večer přišla domů z práce bývalo jí smutno. Pomalu se blížila do věku, kdy se ženy vdávaly a pořizovaly si děti a ona zatím neměla ani patnera? Lámala si tím hlavu, ale nakonec se rozhodla, že prozatím to řešit nebude. Ještě má dost času, zatím není ani v tom věku, jen se k němu blíží. A dřív než začne uvažovat nad pořízením partnera má dost času. Nejdřív by si měla alespoň zútulnit své současné bydliště a zapracovat ještě na své kariéře. Partnera, rodinu a zahájení stavby na vysněném místě bude řešit, až na to přijde ta správná chvíle.
Zatím se tedy věnovala zvelebování obydlí a rozvíjení svých schopností a dovedností. Věděla totiž, že jakmile se stane matkou, už navždy bude s její kariérou ámen a ona bude rodičem na plný úvazek. Její životní náplní už nebude chytání zločinců a zajišťovat jim pobyt za mřížemi. Ne, bude žít pro blaho svých dětí a péči o rodinný krb.
Někdy, když nad tím takto přemýšlela, jímal ji trochu strach, bude to o tolik jiné, než to co poznala až do teď. Přesto si někde v hloubi srdce byla jistá, že se jí to bude líbit, konec konců bude pečovat o lidi, které bude milovat nejvíc na světě…
Export1
Export1

2 komentáře

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.